[ talicni67 @ 25.02.2010. 20:43 ] @
Dobro sam ovladao photoshopom,ali ipak ima jos nekih stvari koje ne mogu da uradim i zelim da ih naucim.Moze li mi neko preporuciti dobru knjigu na nasem jeziku koja je namenjena naprednijim korisnicima PS?Najvise me muce foto manipulacije i pomalo web dizajn.Hteo sam da upisem kurs za PS,ali sam odustao posto je 20.000 din. a to je novac koji trenutno ne mogu da odvojim.
[ koska @ 25.02.2010. 22:05 ] @
Ako poznajes sve alate, onda ostaje samo da razradis tehniku... A za to ti ne trebaju kursevi i knjige. Imas na netu na hiljade tutorijala. Takodje, ako ti je lakse da gledas trazi na Youtubeu.
Postoje i razne jako kvalitetne kompilacije koje je na ovaj ili onaj nacin moguce nabaviti na Internetu a koje sadrze bas kvalitetne trikove (na pr. http://www.photoshoptopsecret.com/)
[ skemamen @ 26.02.2010. 05:28 ] @
Citat:
koska:  za to ti ne trebaju kursevi i knjige.


Samo vezba, vezba i vezba... praksa u radu je cudo...! A sto se tice upisivanja kursa - on ti pomaze da ukapiras koji alat cemu sluzi, i to je to... Sve ostalo je na tebi...! Znaci RAD & PRAKSA...!
[ Take 5 @ 26.02.2010. 08:07 ] @
Postojala je nekad kod nas u prodaji, odlična prevedena knjiga "Photoshop Biblija". Ne znam da li tako nešto još uvek postoji, kada su aktuelne verzije PS u pitanju?