[ kazmilo @ 10.03.2010. 08:28 ] @
I ovo spada u probleme sa gmailom.
Niame, vec nekoliko dana ne mogu da otvorim svoje mail sanduce. Otkucam password i user name i onda mi izadje prozor sa sledecim tekstom: ''This page contains both secure and nonsecure items. Do you want to display the nonsecure items?'' a kao odgovor na ovo pitanje ponudjene su opcije: Yes, NO, More info.
Sta god da odaberem sledi Loading .... koje traje beskonacno dugo i ne zavrsi se nikada! Jedino sto mogu jeste da restartujem kompjuter da bi tu belu stranicu sklonio sa monitora jer ni na X ne mogu da je zatvorim!
[ noreniou @ 10.03.2010. 10:47 ] @
Da li si probao da pristupis svom nalogu sa drugog kompa i da li se, ako si probao, to isto desava i na tom drugom kompu?
probaj sa promenom broswera / dakle ako trenutno koristis IE vidi da li ce se isto desavati i sa Operom ili Mozilom.
[ kazmilo @ 11.03.2010. 07:16 ] @
Prabala je koleginica sa drugog racunara da udje u svoj g-mail. I isto joj se desava!
Naime, posto se ovaj problem javlja nasoj firmi, na taj nacin sam pokusao da proverim da li je sve u redu google mailom ili se nesto desava samo sa moijm sanducetom. Pored toga, nista u celoj firmi nije promenjeno sto znaci da se ova nemogucnost da otovrim sanduce odjednom pojavila!
Porbacu sa Mozilom, jer do sada sam orvarao preko IE. Mozda je bitno (a mozda i nije): mail na yahoo-u i dalje otvaram sasvim normalno! Takodje, otvara se google starnica i lako se vrsi pretrazivanje preko iste.
Hvala