[ mkova194 @ 17.03.2010. 15:51 ] @
pozdrav! Zanima me kako se moze u javascript-u uz pomoc greasemonkey-a u mozilli napravit da kad otvorim neki portal naprimjer (http://user.net.hr/) da mi skripta sama ispni polja username i password i pritisne button za login, znam imena polja i gumba!!!! Znam da se moze u browseru stavit save password ali ne radi na svim portalima pa mi treba.


p.s probao sam sa ovim kodom jer sam ga negdje skidao i kao morao bi radit al mi javlja 'document' is undefined

var loginUsernameTextField = document.getElementsByName('ego_user');
loginUsernameTextField[0].value = "proba";


[ fr.wgrg @ 12.12.2010. 12:51 ] @
Code:


user="Tvoj EMAIL";    // email
pass="Tvoj pass ";    // haslo

// Skrypt (nie edytuj)
document.getElementsByName('log_login').item(0).value=user;
document.getElementsByName('log_password').item(0).value=pass;



s tim da je log_login ime tog textboxa za username koji mozes naci u source kodu tog tvog sajta.
[ Aleksandar Ružičić @ 12.12.2010. 16:42 ] @
za ovih 9 meseci je sigurno nasao resenje :)

molim te da ubuduce ne ozivljavas "mrtve" teme bez nekog konkretnog razloga.
[ Dragan BL @ 12.12.2010. 18:39 ] @
Izvinjavam se na off-u ali nisi u pravu. To sto je odgovorio mozda nema veze sa likom koji je postavio pitanje, ali ce imati sa hiljade drugih pocetnika koje traze odgovor na to pitanje. Mislim da je u redu da se odgovori na pitanje, pa makar i za devet mjeseci. Odgovor je uvijek dobrodosao. Po meni je pametnije da si ti odgovorio na to pitanje, nego da mu zabranjujes da odgovori.

Hvala


moderator: izbrisan bespotreban citat.

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Ružičić dana 12.12.2010. u 23:55 GMT+1]
[ Aleksandar Ružičić @ 12.12.2010. 22:53 ] @
nigde mu ja nisam zabranio da odgovori, samo sam ga zamolio da ubuduce ne ozivljava stare teme jer je to bespotrebno i uglavnom se time sluze noviji korisnici da bi sto pre uvecali broj postova (a mi na es-u ipak biramo kvalitet umesto kvantiteta).

ukoliko i naidje neki korisnik koji ima isti problem i vidi da nema odgovora uvek moze da otvori novu temu ili da odgovori u toj staroj kako i on ima isti problem, neko ce se vec naci da odgovori u bilo kom slucaju.