[ New Village DC @ 19.03.2010. 01:14 ] @
Mozete li mi preporuciti neki USB Wireless adapter za ibook G3? Neki koji radi i koji nema problema sa drajverima, a koji se moze kupiti ovde.

Hvala. Pozdrav!
[ madamov @ 19.03.2010. 07:50 ] @
Zavisno od modela, pretpostavljam da govorimo o belom iBooku, u njega ide "obična" Airport kartica koja se više ne proizvodi pa je nema u prodavnicama, ali se može naći preko malih oglasa. Takođe, postoje određeni modeli USB wireless kartica koje rad sa onim drajverima koje već imaš u sistemu, ali tu ne znam precizne nazive modela, mada znam da postoje.
[ New Village DC @ 19.03.2010. 11:22 ] @
Hvala na javljanju. Problem je u tome sto te kartice nema na mestu ispod tastature. Pokusao sam neke USB adaptere tp link (433W ili tako nesto) i D-Link G122. Nisam uspeo da nadjem/instaliram drajvere za njih. Da li pod oglasima mislis na ebay? Ili na ove domace oglase?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 19.03.2010. 12:20 ] @
Moja savet ti je da probaš da uloviš originalni Airport prateći oglase i na MacSerbia.org i aukcije na Limundo.com, pa da vidiš da li tamo neko ima taj Airport.

Izlgeda ovako


I može se naći za 30€. USB koji bi ti bio kompatibilan će koštati oko 20€ i uvk će ti viriti iz laptopa i zauzimati 1 USB port. Originalni sam imao, dugo mi stajao po oglasima i na kraju ga prodao, a imao sam i USB stick, ali je njegova mana bila što ga sistem nije prepoznavao kao Airport (iako je dobro radio), pa nisam mogao da šerujem net preko "Airporta", iako sam imao wireless.
[ symbian_6p @ 30.03.2010. 16:24 ] @
ja imam `D-Link G122`i njega sam pokretao i na G3..G4..G5...mashinama....trenutno mi je na Powermac g5.....a koji sistem koristis na G3,ja imam drajvere za 10.3-10.5.....javi se....
[email protected]