[ NeznalicaBre @ 27.03.2010. 03:09 ] @
E pa ovako Popio sam ban na irc serveru, PIK naravno, snasao sam se bio i za proxy medjutim hvatali su me na skeniranju portova Verovatno cete me pitati zasto sam popio ban pa odma da vam kazem zato sto sam isprozivao neku adminku da je nakaza, naravno ne bih ja to uradio jer to stvarno nije lepo, nego su ona i jos neka operaterka komentarisale kako slike na mom fejsu nisu moje, i onda sam poludeo i isprozivao je Problem je sto koristim 3g mts internet i nikako ne mogu da promenim IP adresu, ubijam se mucim se ali nikako. Ranije dok sam koristio SBB, tj dok sam bio kod babe i dede samo izvadim ruter i vratim i imam nov IP, ili Start, run, cmd, ipconfig/release, ipconfif/renew. E sad kad sam na mts 3g-u DHCP server mi ne dozvoljava to da uradim. Postoji li neki drugi nacin?
[ Boboje @ 15.08.2010. 01:09 ] @
ovo i mene zanima. bavim se kliktanjem na reklame na PTC sajtovima i pre dva dana sam uzeo mts internet ali na vecini sajtova ne mogu da se ulogujem jer mi javlja da je moja IP adresa vec upotrebljena za logovanje na drugi nalog. imam probleme i sa rapidshareom jer sam navodno vec skinuo mnogo podataka odatle
[ Slobodan Milivojevic @ 15.08.2010. 18:02 ] @
mt:s jos uvek drzi skoro sve svoje korisnike iza jedne jedine javne IP adrese (koristeci NAT). Tako da dok mts to ne resi na drugi nacin, nece biti nista od toga .
[ zeljo24 @ 05.10.2010. 16:43 ] @
easy-hide-ip
[ nemesis @ 05.10.2010. 20:14 ] @
hot spot shield
[ Blaise De Vigenere @ 10.03.2011. 13:29 ] @
Hide IP Platinum

Edited by moderator: Piraterija je zabranjena na es-u.

[Ovu poruku je menjao Milos Dedijer dana 10.03.2011. u 14:59 GMT+1]

Imas link u mom potpisu za download!

[Ovu poruku je menjao Blaise De Vigenere dana 10.03.2011. u 19:21 GMT+1]