[ laserica @ 02.04.2010. 09:35 ] @
s kojim programom da to napravim ja sad radim s wingrab ali on mi steka ako moze jos neki drugi programi za to

hvala unaprijed
[ veljko_svrljig @ 02.04.2010. 09:37 ] @
taj ti je najbolji, ja isto njega koristim i nema nikakvih problema. lepos snima, nema nikakvih podesavanja u dream, samo cepa!!!!!
[ laserica @ 02.04.2010. 11:45 ] @
koju verziju koristis ako moze link
hvala
[ jovovuk @ 03.04.2010. 22:38 ] @
kod mene na wingrab javlja run time eror zamoli obih nekoga ako ima sa seriskim da postavi za download
[ Doberman @ 04.04.2010. 00:06 ] @
Najbolji kvalitet snimka se dobija kad se sa drimboxa 500s snima preko njegovog web interfacea, potrebno je samo da serujete neki folder na vasen racunaru i da taj folder mountujete u podesavanjima dreama. Snimak je u .ts formatu . A ako vam kvalitet i nije toliko bitan onda moze i ngrab lite a i vec pomenuti wingrab.
[ easyyu @ 04.04.2010. 23:06 ] @
Citat:
Doberman: Najbolji kvalitet snimka se dobija kad se sa drimboxa 500s snima preko njegovog web interfacea, potrebno je samo da serujete neki folder na vasen racunaru i da taj folder mountujete u podesavanjima dreama. Snimak je u .ts formatu . A ako vam kvalitet i nije toliko bitan onda moze i ngrab lite a i vec pomenuti wingrab.

Kako to mislis "najbolji kvalitet"???
Pa rec je o skretanje strema, a ne kompresiji stoga mi nije jasno o kom kvalitetu pricas?
[ Doberman @ 04.04.2010. 23:16 ] @
Koga zanima on vec zna sta znaci .ts format a za one manje upucene napisao sam da je to najbolji kvalitet snimka i stvarno ne vidim sta tu ima neistinito ili lose.
[ easyyu @ 04.04.2010. 23:27 ] @
Ja iz prakse znam da sa DVR funkcijom koju ti spominjes i sa kojom dobijas .ts file DM 500s zna ponekad da kocka sliku..dok sa NGRAB-om tih problema nikad nema!
Stoga ne delim misljenje sa tobom.
Slazem se da je sam .ts file bogatiji sa opcijama (snimljen teletxt, izbor audia, EPG) u odnosu na Mpeg, ali konkretno na DM 500s ta opcija (iz web interface-a) kocka sliku!
[ Dripac @ 05.04.2010. 19:58 ] @
upravo sam snimio pacifik 4 epizodu ali nisam u gotovom fajlu dobio titl!!!!!!korisitm winzgrab,super radi ali ne kapiram u cemu je fora????ako moze neko da mi objasni dealjnije bio bih zahvalan........pozdrav!!!!
[ Doberman @ 05.04.2010. 23:36 ] @
DVB titlove dobijes jedino ako snimas u .ts formatu i mozes da ih vidis ako recimo pustis taj .ts preko programa dvbviewer.
Kad snimas preko programa kao sto je ngrab ili wingrab onda dobijes titlove jedino ako su nalepljeni a ne dvb titlovi.
[ Dripac @ 06.04.2010. 11:10 ] @
ukapirao sam .........hvala!!!!
[ symbian_6p @ 19.04.2010. 23:24 ] @
sto se tice snimka u Ts-u...ja snimam trenutno seriju `pacifik` na HBO....i sve to gledam u programu VLC....u njemu imate opciju da se pozovete na prevod koji nudi HBO na total tv...
pustite video....pa opcija video/subtitles track/pa odaberite jedan od 4 ponudjenja jezika....i uzivajte....
e da jos jedan vrhunski program otvara TS automatski sa prevodom,a radjen je za skoro sve bitne Operativne sisteme...
XBMC
http://xbmc.org/download/