[ amater2404 @ 02.04.2010. 09:54 ] @
Resio sam da se polako modernizujem!

Posle dosta godina koriscenja Dbox2 Nokia resio sam polako da pocnem da se zabavim sa dreamboxovima i kupio jedan 500S clon(sigurno je clon)!
E sad me iteresuje koji image da ubacim jer nebi da mi se taj clon zajebe pa da ostanem bez njega,pomalo sam cito i primetio da je dream dosao na ideju da sa pravim image sredi klonove(tako je barem bilo i ne znam kaka je sad situacija)!
Jel ima neko neki savet koji image da ubacim da je stabilan,da mi ne sjebe kutiju i da mogu online da se prikopcam i da skinem CCCam i da koristim CS jer sam aktivni klijent vec duze vreme sa mojim Dbox2!
Naso sam jedan image al ne znam koliko je siguran i dobar Nabilosat Darkstar II DM500 25.02.2010!

http://www.mydalle.com/images/l/200912/12605287670.jpg

Jedna slicica od dreama sto sam kupio!

Zahvaljujem se unapred svima na pomoci!
[ amater2404 @ 02.04.2010. 11:20 ] @
Stavio sam ovaj sofware!Radi zasad sve dobro samo ima jednu gresku ima samo engleski i francuski jezik!
Neznam jeli ja sad mogu jos jezika online da skinem ili da trazim drugi software!
Treba mi makar na nemackom!
[ amater2404 @ 02.04.2010. 13:43 ] @
Hvala vam na citanju,napravio sam sve!

Puno hvala Telesatu na pomoci!!!

[Ovu poruku je menjao amater2404 dana 02.04.2010. u 18:53 GMT+1]
[ Doberman @ 04.04.2010. 00:13 ] @
Evo da odgovorim aj sa malim zakasnjenjem jedino gemini image posle verzije 4.2 imaju time bomb, tako da mozes da koristis bilo koji image osim geminija posle verzije 4.2.
Mada vec neko vreme postoji resenje i za gemini imas image u kojim je deaktivirana time bomb a mozes i mac adresu da promenis na dreamu pa ce onda sto se tice geminija drim da bude original i time bomb nece da se aktivira, mada ako si zadovoljan sa sadasnjim image sto bi se zezao sa svim ovim. A i skoro za sve image ima da se skinu language packs pa mozes da ubacis razne jezike, za neke image imas i Srpski i Hrvatski.
[ amater2404 @ 04.04.2010. 09:43 ] @
Hvala puno na detaljnom objasnjenju!Stavio sam gemini 4.2 zasad,a posle cemo da vidimo,zasad dobro radi i necu vise da se zezam sa drugima!

Hvala puno!
[ veljko_svrljig @ 04.04.2010. 21:25 ] @
po meni najbolji i sve ide kako teba, i nemas opasnosti da ti rikne dm!!!
[ Ubleha @ 04.04.2010. 22:08 ] @
Potrazi ovaj image, perfektan je za klonove "DM500_Evolution2.5"
[ easyyu @ 04.04.2010. 23:08 ] @
Citat:
Doberman: Evo da odgovorim aj sa malim zakasnjenjem jedino gemini image posle verzije 4.2 imaju time bomb, tako da mozes da koristis bilo koji image osim geminija posle verzije 4.2.
Mada vec neko vreme postoji resenje i za gemini imas image u kojim je deaktivirana time bomb a mozes i mac adresu da promenis na dreamu pa ce onda sto se tice geminija drim da bude original i time bomb nece da se aktivira, mada ako si zadovoljan sa sadasnjim image sto bi se zezao sa svim ovim. A i skoro za sve image ima da se skinu language packs pa mozes da ubacis razne jezike, za neke image imas i Srpski i Hrvatski.

Da te ispravim..Gemini v4.3.0 NEMA time bomb-u ali verzija 4.3.1 vec da!