[ kvaju @ 06.04.2010. 15:05 ] @
Dakle, nakon problema http://www.elitesecurity.org/t392453-1#2557364 pošto nisam našao drugo rješenje, dali postoji ikakav način da vidim jeli mi USB stick "živ" upoće, dali je ispravan?
Pošto apsolutno ništa nemože sa njega, ni na njega jer..
DISK je zaštićen od pisanja.
[ Flo.Master @ 24.04.2010. 15:45 ] @
Nisam gledao temu koju si gore pomenuo, ali u principu probas ga na vise racunara i bude ti jasno da li radi ili ne... Oko toga nema neke matematike. Izvinjavam se ako sam dosta propustio sto nisam citao prethodni problem.

Poz
[ rumenige @ 24.04.2010. 16:13 ] @
slicno je bilo i sam mojim verbatim usb flash-om...kopm ga prepozna ali nista nisam mogao prebaciti na njega...jednostavno je samo izbacivao poruku o zabrani pisanja...sva sreca pa je bio pod garancijom pa sam dobio novi...
[ dragancesu @ 01.05.2010. 15:09 ] @
Flashevi su danas vrlo zilavi, zena je jedan pre mesec dana zaboravila u dzepu i ubacila u masinu za ves. Prosao je otkuvavanje, kad je izvadjen susio se dva dana i radi.

Kod tebe je neki softverski problem pa na sajtu proizvodjaca potrazi program za formatiranje. Meni je to pomoglo posle jednog nezgodnog virusa koji windowsu nije dozvoljavao da formatira flash.

[ cvele_kv @ 08.05.2010. 15:45 ] @
Da ne bih otvarao novu temu, rekoh bolje ovde...slican problem imam. Naime, ubacim flash u bilo koji komp, bilo koji win, i on ga detektuje, instalira driver-e i te fore, i onda nista, nema ga nigde, kao da nije ubacen, to na win7, a na xp ima ikonica u my computer-u, ali ne moze nista da se radi sa njom, kaze da flash nije ubacen, znaci ne moze format niti bilo sta...bilo kakve sugestije, bio bih zahvalan...