[ Slobodan Milivojevic @ 13.04.2010. 18:22 ] @
Kao sto svi znamo, Telekom Srbije naplacuje pretplatu za telefonski saobracaj unapred, tako da je u racunima za mart nova cena pretplate koja je odlukom ratela povecana na 457din pocevsi od 1. aprila.

Medjutim, stigo je racun, za liniju koja je odjavljena 26. marta, gde je redovno naplacena pretplata od 457din. Bilo je malo saobracaja u martu na toj liniji (ispod 150 impulsa).

Za sta konkretno treba da se plati pretplata od 457dinara, kad je linija ugasena i ne dobijaju se nikakve usluge na pomenutom broju u Aprilu mesecu? Kad pozovem dati broj telefona dobijam uredno informaciju da biram nepostojeci broj.

Evo i slikanih racuna:
[ cooler84 @ 13.04.2010. 18:40 ] @
I mene zivo interesuje sta tacno treba da platimo, telefon je uredno odjavljen krajem proslog meseca...a treba da platimo tacno sta? ....Mislim da na zalost moramo do telekom servisa pa tamo da se cimamo s' njima....
[ burex @ 15.04.2010. 02:31 ] @
"Oh, izvinite gospodo, nismo mislili da ćete zaista da ugasite vaše fiksne telefonske priključke zbog najjeftinije pretplate u Evropi, pa nas je boleo stojko za ovaj mali previd... izvolite podnesite reklamaciju u našoj poslovnici i potrudićemo se da naša službena lica što pre uredno iskoriste istu kao podmetač za šolju ili kao adekvatnu protezu za klimavi sto."
Telekom Srbija - "Zakon? Koji zakon?"TM
[ Zoran Milovanovic @ 17.04.2010. 14:29 ] @
Hehe, burex nasmejao sam se posteno, hvala ti ;-)
---
Nista, jednostavno bez placanja tog racuna. Da vidimo koje ce mere da preduzmu.
[ fanfon @ 17.04.2010. 18:57 ] @
Pa iskljucice ti telefon. Moze im se...
[ Matarese @ 17.04.2010. 22:28 ] @
>
A sto ne napises koji je broj?
Ima ovde i ovih iz Telekoma pa se mozda neko pomuci da vidi, pa mozda
dobijes i "insider" informaciju.
Iz ovih slika se ne vidi nista osim da je u pretplatu uracunat neki
saobracaj koji si napravio i nisu ti ga naplatili :)
[ Zoran Milovanovic @ 18.04.2010. 01:12 ] @
Citat:
fanfon: Pa iskljucice ti telefon. Moze im se...


Telefon je vec iskljucen. O tome se i radi ovde, stiglo je da se plati pretplata (za mesec u napred) a telefon je odjavljen. Zasto bi neko platio pretplatu za liniju koju nece koristiti na dalje? ;-)
[ 3way @ 18.04.2010. 01:15 ] @
Pa onda nemoj da platis.
A oni nek ti iskljuce telefon :):)