[ PPZ @ 15.04.2010. 16:05 ] @
Ako sam postovao u pogresnom delu foruma molim moderatore da prebace u odgovarajuci.

Problem je sledeci.Imam jednu masinu koja uzima signal sa video kamere i salje je na flash server, ili snima na hdd u h.264.Masina ima instaliran Win XP Embedded i cudnovato je da je spojena na mrezu ali ne "vidi" internet, iako sam sve dobro podesio.No, to mi nije problem.Problem je da mi trebaju uputstva (ali nesto onako za idiote ) kako da setujem jedan Flash server da bih mogao da distribuiram dalje signal.

Ako se ko razume u pitanju je ViewCast Niagara 2120 sistem.Kada odaberem da snima na HDD, to lepo odradi bez problema.Ono sto ja hocu jeste da saljem real time sliku na Flash server i da se nadalje moj korespodent sa "one strane" tj. na internetu spoji na njega i da vidi tu sliku.Nisam vican Flash-u, pa trazim pomoc ovde.

Niagara mi daje opciju da saljem stream prema serveru u obliku rtmp://ipadresaservera itd.... problem je podesavanje sa strane servera, kako i sta.Iscitao sam gomilu teksta ali mi je sve dosta nerazumljivo, kao uostalom svako novo stivo, jel?

Znaci, svaka pomoc dobrodosla.