[ Stefano @ 15.01.2004. 15:59 ] @

Konkretno u cemu je stvar.
Posedujem S.E. T610 i MSI Btoes,prilikom transfera podataka sa kompa na telefon i sa telefona na komp desava se jedna veoma cudna stvar,u svim office programima(i Microsoft i Open Office) prilikom copy/paste operacije umesto teksta koji kopiram izlazi mi slicica telefona!!!Posle sam video da opcije paste je otvorena i ako nista nisam kopirao(nadam se da sam se dobro izrazio)
Resenje je da deinstaliram taj MSI softver onda radi sve ok.Sve je uredu i kada ponovo instaliram taj softver problem nastaje tek po transferu podataka(bilo fotke,slike,elodije,...bilo sta)
Mislio sam da je problem u telefonu?! Probao sam i sa S.E. T68i i sa Nokijom 7650 isti se problem javlja.Zatim sam taj moj Btoes prikljucio na jos 2 razlicita racunara(jedan od njih je i HP laptop sa licenciranim windowsom i officom) i isti se javlja problem,tako da sam otklonio sumnju da je konflikt sa nekim drugim uradjejem u mom racunaru.Deluje mi da problem predstavlja Mobilet program u okviru MSI Bluetooth softvera koji se po defaultu instalira,a koji mi ionako neradii dibro ne moze da mi prepozna telefon i slicno.

Molio bi svakog ko ima Btoes da isproba da slucajno nema isti problem a takodje bi i zamolio svakog ko ima bilo kakvu ideju da mi pomogne jer opciju copy/paste koristim jako cesto ,kao i prebacivanje fotki sa telefona na komp,a nemogu stalno da reinstaliram taj MSI Btoes software.
U pitanju je AMD XP 2000+,Windows XP Profesional SP1,Matsonic MS 8137+ ploca,XELO Geforce 4 MX 440.Mislim da je to dovoljno od komponenti
[ L I L I T @ 17.01.2004. 14:42 ] @
Baš sam isprobala ovo copy/paste in office, jeste sitan bag,
pojavi se zaista slika telefona,
mada za rešavanje ovog problema je sasvim nepotrebno reinstalirati stalno software,
već je dovoljno ponovo kopirati istu stvar,tj ''utvrditi'' copy nakon ikakvog prenosa fon-komp i obratno.
[ Stefano @ 18.01.2004. 15:46 ] @
Samo mi reci koji msi softvare koristis 1.3x ili 1.4 (NOVI)
[ L I L I T @ 18.01.2004. 17:25 ] @
Koristim 1.3x
[ Stefano @ 20.01.2004. 21:39 ] @
Kazu da kod 1.4 nema tog problema koce sad da skida 20 mb :))))