[ Mr. Bond @ 21.06.2010. 23:14 ] @
Unapred se izvinjavam ako je na ovo vec negde odgovoreno ali ja nisam uspeo da nadjem temu. Kupio sam u Telenoru HTC Smart (HTC F3188) i uz njega nisam dobio nista, ali sam to unapred i znao pa sam trazio po internetu i jedino sto sam sa zvanicnog HTC-ovog sajta mogao da nadjem jeste HTC Sync for BrewMP. Zanima me da li postoji "HTC PC Suite" koji bi radio sa mojim telefonom? (Imao sam pre ovoga Sony Ericsson K530i i koristio sam SE PC Suite sa kojim sam mogao, kada je telefon prikacen USB-om da saljem/primam poruke i da sredjujem podatke na telefonu). HTC Sync koji imam ima samo jedno poentu - sinhronizacija telefona sa Microsoft Outlook-om (kontakti i dogadjaji)...

[Ovu poruku je menjao Mr. Bond dana 22.06.2010. u 00:40 GMT+1]
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 21.06.2010. 23:42 ] @
Osnovna funkcija svih sync programa je baš to, da sinhronizuju podatke (kalendar, mail i kontakti). Sve dodatne funkcije su naknadno ubacivane i sumnjam da ćeš uspeti uraditi išta po tom pitanju, pogotovo sa tom novom platformom.
[ Mr. Bond @ 21.06.2010. 23:47 ] @
Najveci problem mi je trenutno sto bez memorijske kartice - nema prebacivanja sa PC-a na telefon USB kablom (dok recimo bluetooth-om moze) sto je po meni apsurd? Zato najvise i trazim neko resenje - u krajnjem slucaju uzecu memorijsku karticu ili od nekoga USB BT pa cu preko toga prebacivati za sada...