[ petarta @ 22.06.2010. 22:52 ] @
Kako da izvrsim sihronizaciju podataka iz outlooka sa SE X10 android telefonom. Prvi put sam u dodiru sa Androidom pa se ne snalazim bas najbolje? Pregledao sam i SE sajt ali tamo postoje programi za sihronizaciju muzike i slika ali ne kontakata i kalendara.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 23.06.2010. 00:36 ] @
Ideja Androida je da se sve sinhronizuje sa Google Contacts i Google Calendar. Znači prvo sinhronizuješ podatke na kompjuteru sa Googleom, a onda i svoj Android telefon sinhronizuješ sa samim Googleom. Sve ide preko Googlea. Tako je najlakše, jer ne moraš biti vezan ni za jedan kompjuter konkretno.
[ petarta @ 23.06.2010. 06:26 ] @
Da, to sam sada probao ali nesto bez uspeha! Probao sam nekoliko puta da u google uvezem \Local\Microsoft\Outlook\archive.pst vise puta ali mi ne polazi za rukom. Javlja uvek gresku. Ako izvezem kontakte u recimo coma separator necu prebaciti slike iz kontakata???
Dakle koji je najbolji nacin da se sihronizuje Outlook kontakti, kalendar sa googleom?

[Ovu poruku je menjao petarta dana 24.06.2010. u 08:59 GMT+1]
[ petarta @ 24.06.2010. 08:02 ] @
I da ne otvaram novu temu. Recimo uz ovaj telefon ne ide nikakav weather Widget (gaget). Da li to moze da se negde downloaduje?
[ Dejan Lozanovic @ 29.06.2010. 14:09 ] @
Citat:
petarta: I da ne otvaram novu temu. Recimo uz ovaj telefon ne ide nikakav weather Widget (gaget). Da li to moze da se negde downloaduje?


Ja koristim ovaj http://www.androlib.com/androi...ation.com-ermesjo-yr-Ftqm.aspx , imas na telefonu instaliranu market aplikaciju, preko nje pristupas google marketu a tu te ceka oko 50 000 aplikacija :)