[ SonyBg @ 25.06.2010. 03:36 ] @
Zelim da postavim pitanje:

Ako narucim Epassaporte karticu (35$) i dobijem je , onda mogu da podizem pare sa nekog automata (npr intesa) .

Npr na 100$ Koliki su troskovi dizanja sa automata , jer na nasim automatima mogu se podizati samo dinari a ne devize. Koliko dinara mogu podici ako potrazim 100$ sa epassaporte-a .

Ako neko zna . Hvala
[ Dexic @ 25.06.2010. 09:53 ] @
Koliko ja vidim:
"ePassporte Visa Virtual Account Holders who purchase a Visa Electron Card may withdraw funds at millions of Visa and/or PLUS ATM locations worldwide for just US$3.00 per transaction"

Intesa ce ti naplatiti 3% od transakcije, sto znaci da ces za 100$ podizanja platiti 106$ (obratnu logiku izracunaj, fees su na "neto" iznos).

Jedino koliko ja znam u Srbiji ne moze da se dobije ePassporte - ja ne mogu preko ShareIt-a.
[ Chojba @ 04.07.2010. 01:35 ] @
Prijatelju, evo ti informacije iz prve ruke, a ako te bilo sta dodatno zanima, pitaj... :) Pre nego sto sam se uclanio na epassporte, guglao sam "epassporte scam" i nailazio na svakakva sra**. Medjutim, moje iskustvo sa njima je odlicno. Uclanio sam se pre nekih godinu dana. Pre 4 meseci sam kupio Visa Virtual karticu, i njome bez problema kupio 2 meseca gold acc na depositfiles.com.

Pre 2 meseca sam narucio Visa Electron karticu, stigla je dve nedelje nakon narucivanja bez ikakvih dodatnih troskova(samo 35$ u koje su uracunati postarina, izrada itd.). Iste veceri sam je verifikovao(samo otkucash par brojeva koja se traze), izaberes PIN, i istog momenta mozes da krenes sa podizanjem gotovine. Kartica radi na apsolutno svakom bankomatu na kom sam probao(Komercijalna, OTP, EFG Eurobank, itd.) Provizija je meni oko 3$, i mislim da je fixna. Imao sam preko 10 isplata do sada, i nikada nikakav problem. Tako da, iskreno, sve najbolje o epassporte, i neka rade jos dugo, da bi i mi mogli da zaradimo neku kintu preko neta... ;)

"Koliko dinara mogu podici ako potrazim 100$ sa epassaporte-a" Najbolji je valjda bankomat komercijalne banke, posto racuna srednji kurs dolara. Ako imas 103$ na kartici, i podignes sve, u rukama bi imao nekih 8200 RSD... ;)
[ Markoxxx @ 02.08.2010. 15:11 ] @
ima na desetine slicnih tema... detaljno opisano.. pretrazi malo