[ zentriks @ 03.07.2010. 12:55 ] @
Pozdrav svima, nadam se da sad neki necu osuti drvlje i kamenje zbog nove teme, ali da mi nije frka ne bih je ni posatvljao. Završio sam 3 godine ss smer instalater i svi mi kazu da mogu da upisem nesto vise, ali kad ih pitam sta, svi samo slezu ramenima. Ista je situacija i sa profesorima koji predaju strucne predmete. Da napomenem smo da sam u osnovnoj skoli bio vukovac i da sam zavrsio 1 godinu gimnazije. Medjutim kad sam trebao da upisem 2 godinu matori s tesko razbole i morao sam silom prilika da se prebacim u nizi smer kako bih imao vremena da zavrsim bilo sta i da u isto vreme radim. Medjutim sad je doslo vreme da se misli o buducnosti i ja vas molim da mi neko kaze ako ima ista jos da se produzi skolovanje jer od ove 3 godine nema nista. Sad imam 22 god i mislim da nije kasno da se nastavi skolovanje( zavrsio sam u junu 2007).
[ morihei ueshiba @ 04.07.2010. 13:53 ] @
Probaj ovde:

http://www.vts-zr.edu.rs/index...rticle&id=14&Itemid=11

moze sa trogodisnjom,ali si zakasnio za prvi upisni rok.Mislim da ima posle jos jedan.
[ Branko Santo @ 08.07.2010. 04:47 ] @
A mozes vala i da uradis upgrade na 4. stepen pa na fax.
Mada i to sada kosta poprilicno para. Idi u skolu pa se raspitaj.
[ radeg @ 10.07.2010. 16:39 ] @
Ukoliko te zanimaju informaciono-komunikacione tehnologije onda možeš da upišeš Visoku ICT, nekadašnja Viša PTT.
Evo linka Visoka škola strukovnih studija za informacione i komunikacione tehnologije
Sada su preostala neka mesta samo za samofinansirajuće studente. Inače prijemni ispit nije težak.
Za školovanje nikad nije kasno, tako da godine ne treba da ti budu problem, ima puno starijih od tebe koji su odlučili da studiraju.
[ abitbp6 @ 10.07.2010. 17:55 ] @
Sedi i za narednih godinu dana, do sledećeg upisnog roka, završi četvrti stepen. Nisam siguran da Santo ima dobru informaciju, ja sam čuo da je sada i vanredno školovanje besplatno. Ali, možda ja nemam pravu informaciju. U svakom slučaju, uradi prekvalifikaciju na 4. stepen, i onda ćeš imati mnogo veći izbor za upis.
[ zentriks @ 11.07.2010. 14:03 ] @
Hvala vam ljudi na ovim odgovorima. Pomogli ste mnogo. Pozzz svima!!!!