[ dragan1983 @ 05.07.2010. 14:47 ] @
Interesuje me jel ko zna da li postoji program u koji bi ja mogao da ubacim neke vst pluginove i da mi koristi kao gitarski procesor. Konkretno ukljucim gitaru u ulaz za mikrofon na racunaru ukljucim taj program ubacim vst pluginove i na zvucnik mi izlazi npr zvuk distorzije ali sve to u realnom vremenu a ne da prvo nasnimim zvuk pa da p[osle radim sa tim snimkom, znaci UZIVO. Hvala u napred.
[ acaradio @ 05.07.2010. 22:47 ] @
Ako imas integrisani audio koji nema svoj ASIO drajver, prvo ti treba neko "divlje" resenje kao sto je Asio4All (ukucaj u Google i dobices rezultat) da bi mogao da radis sa minimalnim kasnjenjem (skoro real-time).
Zatim skines neki VST Host softver, npr. ovaj - http://www.hitsquad.com/smm/programs/VSTHost
Da li ce takva kombinacija da radi, to ne mogu da garantujem, posto te akrobacije sa direktnim nabadanjem gitare u low-budget integrisanu audio kartu ne praktikujem. Vredi probati.
[ dragan1983 @ 06.07.2010. 14:42 ] @
sve ja to vec imam ali je problem sto asio4all ne prepoznaje moju zvucnu karticu, malo je starija. Pa sam mislio da li postoji neki program koji ne trazi asio.
[ acaradio @ 06.07.2010. 15:30 ] @
Bez ASIO drajvera neces moci da spustis kasnjenje na prihvatljivu vrednost (0-10 ms).