[ nidza_nis @ 05.07.2010. 17:52 ] @
Nova promo mt:s do 31. jula:

7 telefona po ceni vec od 1din uz jednogodisnje i dvogodisnje ugovorne obaveze,
50% umanjenja mesecne pretplate tokom polovine trajanja ugovora,
i besplatni razgovori izmedju mobilnog i definisanog broja u fixnoj mrezi.

Telefon - Ugovorna obaveza, 50% umanjena pretplata, mobilni/fixni:

Samsung 1080 - 12 meseci, 6 meseci, 0din/min
LG GB102 Sapphire - 12 meseci, 6 meseci, 0din/min
Samusng S3550 - 24 meseca, 12 meseci, 0din/min
Samsung S5350 - 24 meseca, 12 meseci, 0din/min
LG GM205 - 24 meseca, 12 meseci, 0din/min
SE T715 - 24 meseca, 12 meseci, 0din/min
LG BL20 New Cohocolate - 24 meseca, 12 meseci, 0din/min
[ djoxie @ 05.07.2010. 19:04 ] @
gde mogu da se vide cene telefona??? nigde nema info na sajtu...
[ nidza_nis @ 05.07.2010. 20:11 ] @
Citat:
djoxie: gde mogu da se vide cene telefona??? nigde nema info na sajtu...


Nema uopste informacija o tome na prezentaciji. Probaj 064/790, 789, ili u poslovnici.
Nazalost...
[ Dexic @ 06.07.2010. 05:24 ] @
Jel' bi ovo trebalo da vazi za bilo koji definisani broj ili mora biti vlasnikov? (kao i prethodna moblini=fixni promocija)
[ nidza_nis @ 06.07.2010. 06:38 ] @
Citat:
Dexic: Jel' bi ovo trebalo da vazi za bilo koji definisani broj ili mora biti vlasnikov? (kao i prethodna moblini=fixni promocija)


Kako mislis da li mora biti "vlasnikov"? Svaki broj je u necijem vlasnistvu. Mislis, da li fixni
mora da bude u TVOM vlasnistvu? Ne! Ako nije u tvom, popunjujes i potpisujes samo
izjavu da se vlasnik slaze. Imas detalje u temi "Mobilni kao fixni".
[ trader6 @ 06.07.2010. 09:22 ] @
Bio u poslovnici i ovo ne postoji
[ Dexic @ 06.07.2010. 12:24 ] @
Mislio sam da li i vlasnik moblinog i fixnog broja mora biti ista osoba.
Za "mobilni kao fixni" su mi rekli da mora :(
Citat:
nidza_nis: Kako mislis da li mora biti "vlasnikov"? Svaki broj je u necijem vlasnistvu. Mislis, da li fixni
mora da bude u TVOM vlasnistvu? Ne! Ako nije u tvom, popunjujes i potpisujes samo
izjavu da se vlasnik slaze. Imas detalje u temi "Mobilni kao fixni".
[ nidza_nis @ 06.07.2010. 16:12 ] @
Citat:
trader6: Bio u poslovnici i ovo ne postoji


Uskeniracu sutra flajer, ostao mi je na poslu. Oni nisu normalni! Kreteni!

Citat:
Dexic: Mislio sam da li i vlasnik moblinog i fixnog broja mora biti ista osoba.
Za "mobilni kao fixni" su mi rekli da mora :(


NE MORA biti ista osoba! Moze biti i Boris Tadic iz Beograda, a ja Mitar Miric iz Capljinca.
Bas za mobilni kao fixni sam bar odradio 3 ugovora! Jedan moj mob i fixni moje babe,
i druge kombinacije za prijatelje. Insistiraj da ti urade, dacu ti ako zelis na PM moje
'kombinacije' brojeva da im dokazes da moze, ili promeni poslovnicu.
Ma jednostavno nastupi sa "Hocu mobilni kao fixni za broj 065 123456 i 011 5555555.
Dajte mi obrazac "Izjavu" da popunim detalje za fixni prikljucak.
[ trader6 @ 06.07.2010. 16:34 ] @
Bez nerviranja, verovatno im to jos niko nije rekao - jer sluzbenik je milsio da je promocija mobilniu ko fiksni ukinuta skroz - i
[ freeworld @ 06.07.2010. 17:42 ] @
haha,koje ludilo sa mts-om.Pa ja mislim da za ovu novu uslugu nezna ni 0,2 % operatera.
[ Dexic @ 06.07.2010. 18:06 ] @
nidza, ma verujem ti, ali kao sto kazes dok im ne dokazes da nisu u pravu dzaba...
[ nidza_nis @ 07.07.2010. 12:11 ] @
Citat:
Dexic: nidza, ma verujem ti, ali kao sto kazes dok im ne dokazes da nisu u pravu dzaba...


Evo, ovo je Branko Radujko verovatno u slobodno vreme dizajnirao
i stampao... Cisto da nervira korisnike... Skini, odstampaj, i tresni
o glavu tih tamo neupoznatih... Ali, dzaba ti. Reci ce... "Tu ponudu nemamo!"

[att_img]C:\Documents and Settings\Press\Desktop\Ponuda telefona.jpg[/att_img]

p.s. KAKO DA OKACIM SLIKU ?! :))))
[ Zoran Milovanovic @ 07.07.2010. 12:25 ] @
Kada posaljes poruku tada ispod nje imas dugme "upload uz poruku" ili tako nesto, klik tu pa ces se snaci valjda.
[ nidza_nis @ 07.07.2010. 12:46 ] @
Evo slike:


Hvala Zoki!
[ freeworld @ 07.07.2010. 15:09 ] @
A sta je ovaj spisak gradova,dal je moguce da samo u njima ima ova usluga a u drugima ne?
[ Slobodan Milivojevic @ 07.07.2010. 15:17 ] @
Izgleda ponuda vazi samo u ovim poslovnicama koje su navedene.
[ trader6 @ 07.07.2010. 19:26 ] @
da li je teoretski moguce da neko ode u taj grad iz BG ili da ga neko lokalni uzme za njega i kasnije porebaci ugovor
[ freeworld @ 07.07.2010. 19:51 ] @
valjda moze bilo ko ali da ide u tim poslovnicama.A zamisli ono putujes 50 km do tog mesta i oni ti kazu da neznaju za to :DDD
[ trader6 @ 07.07.2010. 19:53 ] @
pa toga se i bojim - mts radi po principu sve moze al ne mora da znaci.
[ nidza_nis @ 07.07.2010. 20:07 ] @
Citat:
freeworld: A sta je ovaj spisak gradova,dal je moguce da samo u njima ima ova usluga a u drugima ne?


Verovatno da je upravo to. Zato i na naslovnici stoji "Lepo je živeti u mom gradu!"

Citat:
trader6: da li je teoretski moguce da neko ode u taj grad iz BG ili da ga neko lokalni uzme za njega i kasnije porebaci ugovor


Moguće je i praktično, ali kasnije prebacivanje ugovora (ustupanje ugovora - po njihovoj terminologiji), mislim da je moguće TEK nakon isteka ugovorne obaveze.

Citat:
freeworld:A zamisli ono putujes 50 km do tog mesta i oni ti kazu da neznaju za to :DDD


Evo vam spisak svih poslovnica mts-a u Srbiji sa faxovima, pa ih smarajte pitanjima:
http://www.telekom.nadlanu.com...orServis.aspx?ac=solo&br=2
[ MilanTarot @ 07.07.2010. 20:38 ] @
hm, ok 50 posto manja pretplata tokom pola ugovorne obaveze. ali dokle vaze besplatni pozivi ka/sa fix. telefona? cela ugovorna obaveza, zauvek, ili isto pola ugovorne obaveze?
[ ORCA 2 @ 08.07.2010. 00:01 ] @
Ova kampanja je lokalnog karaktera, odnosno, odnosi se isključivo na korisnike koji se nalaze na području gradova na koje se odnosi kampanja. Zahtev se podnosi isključivo u najbližoj poslovnici Telekoma Srbija i važi za one poslovnice koje su navedene na letku.

Pravo na podnošenje zahteva za zasnivanje pretplatničkog odnosa uz odabir ove kampanje imaju novi postpaid korisnici, postojeći korisnici kojima je istekla ugovorna obaveza i prepaid korisnici uz uslugu prelaska na postpaid.

Prodavac u poslovnici, proverom lične karte korisnika, utvrđuje da li korisnik ispunjava uslov za učestvovanje u kampanji.



Agenti Korisničkog servisa 064/789 nisu bili u obavezi da budu informisani o ovoj kampanji, s obzirom da se ista odnosi samo na određena područja, već korisnici dodatne informacije mogu dobiti isključivo u poslovnici, ili eventualno putem e-maila [email protected], s tim što treba očekivati kašnjenje na pružanje odgovora putem e-maila zbog tehničkih problema i izuzetno velikog broja pitanja, sugestija, žalbi i reklamacija korisnika.

Konsultativnim transferom sa tim liderom, agent Korisničkog servisa je mogao dobiti informacije o pojedinostima ove kampanje.
[ MilanTarot @ 08.07.2010. 00:13 ] @
Sta je to "Konsultativni transferom sa tim liderom"???
[ ORCA 2 @ 08.07.2010. 00:27 ] @
Citat:
MilanTarot: Sta je to "Konsultativni transferom sa tim liderom"???


Interna terminologija...
Svaki put kada vas agent u Korisničkom servisu zamoli da sačekate, i stavi vaš poziv na čekanje, agent koristi konsultativni transfer i u razgovororu sa svojim tim liderom (izraz za koordinatora grupe agenata) dobija neophodne informacije, kako bi korisniku bio pružen odgovor.
[ svetozar @ 08.07.2010. 07:59 ] @
Citat:
ORCA 2: S tim što treba očekivati kašnjenje na pružanje odgovora putem e-maila zbog tehničkih problema...

Hm, ako se ne varam pre nekoliko meseci u nekom od svojih postova takođe si pomenuo tehničke probleme sa oficijelnim kontakt e-mailom mt:s-a.
Pa zar je moguće da tako banalni problemi u mt:s-u i dalje postoje?!
To je bilo retoričko pitanje...
[ nidza_nis @ 08.07.2010. 11:00 ] @
Citat:
MilanTarot: dokle vaze besplatni pozivi ka/sa fix. telefona?


Pretpostavljam kao u regularnoj akciji "Mobilni kao fixni", dakle ZAUVEK!
Ova cena poziva od 0.00 din + uspostava veza ostaje i NAKON isteka ugovorne obaveze.
[ Aleksacar @ 09.07.2010. 14:03 ] @
Svratio sam u KS u Jagodini i ovde postoji ova akcija. Na flajeru pise da vazi za Jagodinu, Cupriju, Paracin, Svilajnac, Despotovac i Rekovac. Iskukao sam da mi odstampaju tabelu sa cenama telefona. Slikao sam je telefonom pa ne znam kako se vidi.
[ owim @ 10.07.2010. 22:43 ] @
Citat:
ali kasnije prebacivanje ugovora (ustupanje ugovora - po njihovoj terminologiji), mislim da je moguće TEK nakon isteka ugovorne obaveze.

Moguce je u bilo kom trenutku! :).
[ DR83 @ 15.07.2010. 21:01 ] @
Citat:
svetozar: Hm, ako se ne varam pre nekoliko meseci u nekom od svojih postova takođe si pomenuo tehničke probleme sa oficijelnim kontakt e-mailom mt:s-a.
Pa zar je moguće da tako banalni problemi u mt:s-u i dalje postoje?!
To je bilo retoričko pitanje...


A meni se cini da je posle toga bilo napisano da su svi problemi sa tim emailovima RESENI?!

Medjutim, ipak nisu, kasne sa odgovorima i po mesec dana, again.



Jadni mi sa ovim i ovakvim mtsom.
[ svetozar @ 16.07.2010. 07:16 ] @
Citat:
DR83: Jadni mi sa ovim i ovakvim mtsom.

Na moju sreću, nisam u toj "MI" priči već godinu dana... ;-)
[ Bockyman @ 21.07.2010. 07:56 ] @
Da li neko zna način kako da saznam kada mi ističe 066 pripejd kartica,a da ne zovem korisnički servis (nemam kredita na kartici)?
I da li dopuna kredita sa postpejd broja produžava važenje kartice kao klasična dopuna na kiosku? (Mislim da one Friendly dopune nisu produžavale važenje kartica,ali nisam siguran...)

Uh,izgleda da sam na pogrešnom mestu postavio pitanje!!!
[ freeworld @ 21.07.2010. 16:09 ] @
Frendly dopune ne produzavaju vaznost karice,a dopuna kredita sa postpaid broja produzava,malo pre probalo i uspelo mi.
[ Bockyman @ 21.07.2010. 17:01 ] @
Hvala na odgovoru!