[ m2webs @ 09.07.2010. 14:32 ] @
Pozdrav svima,

Vlasnik sam www.online-yahtzee.com na kojem moze da se igra jamb, logicno :)

Veliki mi je problem sto nemam uopste vremena da se pozabavim time. Sama igra je potpuno funkcionalna i testirana, radi upis najboljih rezultata u top listu, radi registracija korisnika, ali igra stoji u mestu u odnosu na moje prvobitne planove. Sajt je polugotov, treba ga doraditi i slicno...

Bezveze mi je da ovaj, barem meni zanimljiv, projekat stoji a imao sam svasta u planu.

Ako je neko ko poznaje php/mysql voljan da se ukljuci i da razradjuje rang liste, lige i takmicenja koja planiram moze da me kontaktira. U planu mi je da postoje lige, sezone, takmicenja, rang liste, profili korisnika sa medaljama i slicno. U principu, nije potrebno mnogo znanja vec mnogo rada :) Ja vec imam na papiru sve kreirano i podeseno a neko to treba da sprovede u delo.

E sad, sta vi dobijate od toga?

Pa ovako, nije mi cilj nikakva zarada i sta vec, nego eto, da se taj projekat zavrsi. Mozemo se dogovoriti kako god zelite, mogu i potpuno da prodam ovu flash igru sa svim ostalim kerefekama a mogu nekome i da poklonim dzabe sve ali pod uslovom da nastavi da radi i da odradi ono sto je planirano. Hitno nije nista, moze to da se vuce lagano i godinu dana ali mora da ide lagano, jer sada niti ja, niti php programer nemamo vremena ni za sta i sve stoji.

Jamb je kod nas popularna igra i moze da bude pravi hit i da ima dosta posetilaca.

Tako da, ako ima voljnih php/mysql koji misle da projekat moze da uspe neka se jave i neka daju predlog saradnje. Sve sto ja zelim je da igra zazivi.

Inace, ako se neko ukljuci u projekat ja mogu da pomognem dosta u optimizaciji i promociji igre i da navucem sto veci broj igraca.

Da ne davim previse, kome god se dopada ideja i zeli da radi na jambu neka se javi :)

p.s. valjda sam pogodio forum.

inace, pisite na [email protected]
[ bkaradzic @ 09.07.2010. 16:29 ] @
Promašio si forum. Ovo treba da ide u ponude za posao. Proceni koliko ti vredi taj biznis, i zaposli nekoga da to završi.
[ m2webs @ 09.07.2010. 20:27 ] @
pa mozda je ponuda za posao ali ja nemam nameru da ulazem pare u nastavak projekta... jednostavno, dacu celu igru nekome ko zeli da je nastavi besplatno... pa onda, neka on ubire zaradu od toga, ako je uopste bude bilo... u svakom slucaju, zarada nije poenta, bar ne meni, nego igra koja je gotova jer mi bezveze da stoji ovako... ovo je vise za nekoga ko uci php/mysql i ko bi da vezba na jambu i eventualno za portfolio mada i nije neka referenca :)