[ Mobtel @ 01.08.2010. 12:02 ] @
www.directadv.rs

inace nije jos gotov,fale pojedini delovi ali je 90% reseno
[ Jbyn4e @ 01.08.2010. 12:07 ] @
Ovo cudo u flesu sto se otvara pola sata?

Lep crtac, ali sve ostalo... visak. Nit mi je pregledno, nit mi je citljivo. Ali opet, to je samo moje mislijenje ;)

[ nalickana @ 01.08.2010. 13:05 ] @
meni se sviđa. mada ja nisam ciljna publika...
[ zus @ 01.08.2010. 14:03 ] @
Imajući u vidu moju brzinu interneta (128), javljm za 3 dana kad se učita. :)
[ Stranger2 @ 01.08.2010. 16:15 ] @
Impresivno!

Citat:
nit mi je citljivo.

Kod mene potpuno citljivo za razliku od mnogih drugih flash sjatova. Pretpostavljam da je predvidjeno za ekrane visokih rezolucija jer kod mene je 1680x1050.
[ Radovan__III @ 01.08.2010. 16:42 ] @
lepo uradjeno, zanimljivo ali da moram nesto da nadjem na sajtu verovatno bi mi trebalo 30 min
[ m.stojanov @ 01.08.2010. 22:23 ] @
1024x768...Sve se vidi jasno kao daaan (ili noc, ako tako podesim) :))))

Fantasticno!

Ja sam odusevljen....Najbolji sajt u Flash-u iz Srbije koji sam ja video.

Sve pohvale! Bas nemam nijednu jedinu zamerku i pitam se otkud ovakva inspiracija. Originalno.

Cestitam!
[ Ljubiša Begović @ 01.08.2010. 23:37 ] @
Lep sajt, zaista, fenomenalno. Doduše jeste da je više nego zahtevan za prosečne korisnike u Srbiji, još je ovde net iza normalnog.
Ima još jedan sajt rađen u flash-u, mnogo dobro urađen, ko god je video oduševio se... taj neko je to predstavio kao svoj rad, ali sam nakon nekog vremena našao da je to ustvari flash template (ili kupljen ili skinut na crno). Pa me zanima samo da li je ovaj sajt originalan, jedinstven, ili se do njega došlo recimo kupovinom?
[ KrkaCiC @ 02.08.2010. 00:33 ] @
Sajt je dosta dobro odradjen. Dosta neobican.nisam dosta video ovakvih sajtova u flashu. Jedino mi se cini da bas dizajn nije adekvatan tematici sajta. I mislim da je malo navigacija losa. Uglavnom pohvale za softversku stranu :)
[ Aleksandar Đokić @ 02.08.2010. 05:17 ] @
pa morao sam nekoliko puta refresh da bih ga uopste otvorio, i trebalo mu je jedno 2min, nepotrebno po meni, zamisli slusas muziku i otvoris sajt a ono tinge tigne tinge tinge ;), nemas potrebe za tim
[ Prokleta_Nedelja @ 02.08.2010. 08:56 ] @
Animacija i flešić su odlični

ALI AVAJ!
sporo se učitava, izgubim želju za surfovanjem dok čekam. Dosta je nepregledno, ko da moram dam igram igricu dok tražim jednostavan podatak. Muzika mi smeta, pokušam otvoriti u kancelariji i svi odmah čuju blinge-bling-cing...

kada se učita fleš, par puta moram da ga refrešujem da bi krenulo...
[ Horvat @ 02.08.2010. 10:20 ] @
animacije i slicice uopsteno su bas dobro napravljene

velika mana, jako se sporo ucitava
nepotrebno - muzika

i malo je gubitan site, moras proci citavo ostrvo da bi nasao ono sto te zanima
[ m.stojanov @ 02.08.2010. 11:50 ] @
Meni je muzika fenomenalna. :) A za one kojima to nije, postoji opcija da se iskljuci.

Ja sam danas morao ponovo da udjem na sajt da bih se jos malo odusevljavao....:)
[ bobrock1 @ 02.08.2010. 11:56 ] @
lepo ali sporo
[ kelja @ 02.08.2010. 12:39 ] @
Odlican sajt.
Zalosno je sto je 'sporo ucitavanje' argument jos uvek (u 21.veku) prisutan kad neko ovde postavi sajt uradjen u flashu. (Ali, majka Srbija je ovo, sta da se radi, valjda cemo i mi (svi) imati jedared brz internet, kao i brze pruge:))
A navigacija flash sajtova je cesto vrlo neobicna i originalna. Pogledajte neke vrhunske sajtove ovde: http://thefwa.com/. Mnogi od njih ruse ustaljene predstave o 'pravilima' web prezentacije. :)

[ peromalosutra @ 02.08.2010. 16:55 ] @
Zavisi sta si htio da postignes sajtom.

Priznajem da mi se sam dizajn svidio i da je sajt simpatican i orginalan, medjutim prvi poriv koji dobijem kada vidim ucitavanje flash sajta (koliko god da je kreativno) je da zatvorim taj tab. :)

Takodje, koliko mi je poznato mozes da zaboravis na SEF optimizaciju, a valjda je svrha imanja sajta na internetu upravo to da ljudi do njega dodju. Na 3MBit download brzine moram da cekam da se sajt ucita, a primjetno je i naprezanje laptopa dok renderuje razne animacije .. Tako da pretpostavljam da ovo ne bi radilo na mnogim racunarima koji su jos uvijek svakodnevno koriste.

Tako da, za umjetnicke sajtove i izrazavanje kreativnosti, flash je OK, za bilo kakve poslovne svrhe, prezentacije kompanija i slicno - ne.
[ milosbeo @ 02.08.2010. 16:55 ] @
Templejt... Samo takav...
Jako nepregledan.
Ima mnooogo boljih sajtova.
[ Brucelee @ 02.08.2010. 20:54 ] @
bolje ga preimenuj u "strpljen spasen" !!!
[ Mobtel @ 04.08.2010. 20:38 ] @
po komentarimo vidim da sajt ili obozavas ili ga mrzis.hehehe

inace sajt je firme gde radim a placen je onako ko dobar auto...bar po mojim info...
oni su radili sajt
http://www.heavyform.com/
[ Mobtel @ 04.08.2010. 20:42 ] @
inace kliknuli ste na hypo-a?
[ Tudfa @ 08.08.2010. 22:22 ] @
Sajt je odlican, iskreno meni kao korisniku, surferu sta vec, se svidja takav neki stil kad je u pitanju flash.

Sto se tice muzike, danas poslepodne kad sam krenuo da pisem komentar, dosli su mi gosti
pa sam to ostavio ali je muzika sve vreme isla u pozadini i totalno je nenapadna, prijatna, sto je verovatno i bio cilj,
cak je neko i rekao sto je dobra muzika sta je to.

Ovo da li je template ili nije , nije bas toliko bitno (mada bih voleo da znam cisto sa tehnicke strane kako je odradjeno),
ali i ako je jeste template verovatno je debelo prepravljen, doradjen, ulepsan itd, al nebitno u svakom slucaju odlicno!
[ vodich @ 10.08.2010. 12:40 ] @
Spor ali odlican sajt pomom misljenju!