[ tomaccz @ 08.08.2010. 12:58 ] @
Pozdrav, interesuje me dali je iko uspeo da namesti gprs i mms na HTC s740? sve sam zivo probao , sve 3 nase mreze i nijedna nema podesavanja za njega :( Inace jako mi prija uredjaj, WM bez touchscreen-a i neverovatno brz, sve radi savrseno al nikako internet da namestim....

Ako neko moze da pomogne, hvala unapred!!
[ Backy @ 08.08.2010. 13:31 ] @
na svakom winmobile se internet podešava isto... dovoljno je samo da upišeš osnovne podatke

za telenor (ja im tražio, i poslali mi na mail sa sve uputstvom za podešavanje telefona)

connect via: gprs,3g
apn: internet
username: telenor
password: gprs

p.s. ja se dvoumio izmedju s740 i p3650 i na kraju uzeo ovaj drugi zbog gps-a :D
[ tomaccz @ 08.08.2010. 23:19 ] @
pazi , ovo sad zvuci jako jednostavno sto si rekao, kad ono medjutim ;)
mozda zato sto je meni malo drugaciji nego na ostalim wmobile , jer nije touchscreen pa je sve drugacije. npr to sto si napisao connect via: gprs 3gp , tako nesto ne postoji :) postoji samo connect to: internet,wap network , work.....
ono sve ostalo ja ukucam , user, pass , ip, ap ... sve sve al kao da nesto nedostaje, neko dodatno podesavanje.... :-/
hvala svakako!

p.s. i s 740 ima gps ?! i to lepo radi
[ Backy @ 09.08.2010. 10:16 ] @
pomešao sam, u vreme kad sam kupovao telefon je s730 bio aktuelan :D

probaj po ovom uputstvu: http://www.hcom.co.za/Manual%2...m%20Network1_HCOM_10_11_08.pdf

ip adresu ne moraš da popunjavaš, samo ove 3 stvari koje sam naveo
[ tomaccz @ 09.08.2010. 19:58 ] @
I po ovom sablonu sam probao i opet nemam srece.....
Hvala tebi druze svakako, al izgleda da sam bakzus i uvatim se za uredjaj kojeg retko ko ima....I dalje sam bez neta...
Eto ako neko ima ovaj telefon nek podeli iskustva kakva :)
Pozdrav