[ nindza@ @ 25.08.2010. 17:54 ] @
Hellooo

Full specification

Kao sto napisah gore srecni korisnici ovog novog OS mobile cuda. Pa bih zamolio da se jave svi srecni korisnici, koji su probali ili koriste ovaj telefon i pomenudi mladi mobile OS.
[ zvezdasbg @ 14.09.2010. 23:43 ] @
Vrhunski fon. Imam ga vec skoro tri meseca.
[ pajaja @ 15.09.2010. 00:00 ] @
Kakva je ponuda aplikacija za njega, tj da li si imao problema za pronalazenjem nekih aplikacija i da li si primetio koliko se povecala baza aplikacija za ta 3 meseca koliko imas telefon? Znam da su pricali da ocekuju ~5-7k aplikacija do kraja godine, ali ne znam kakva je situacija sad i koliko je to izvodljivo s obzirom da vec postoji dosta popularnih OSova na trzistu.
[ nindza@ @ 18.10.2010. 23:46 ] @
Citat:
pajaja: Kakva je ponuda aplikacija za njega, tj da li si imao problema za pronalazenjem nekih aplikacija i da li si primetio koliko se povecala baza aplikacija za ta 3 meseca koliko imas telefon? Znam da su pricali da ocekuju ~5-7k aplikacija do kraja godine, ali ne znam kakva je situacija sad i koliko je to izvodljivo s obzirom da vec postoji dosta popularnih OSova na trzistu.


Sto se tice ponuda aplikacija za telefon zbog zemlje Srbije i neje nesto velika svega trenutnih 961 ali su sve free, dok pod UK trenutnik 2370, DE trenutnik 2103, sve sto se pojavi kao free vidljivo je svuda, naravno svakodnevno se pojavi neka nova Aplikacija ili Widget, a od skoro su dostupne i prve Theme.

BadaOs je dosta stabilan mobileOS koji ima sarenoliku buducnost . . .
[ mpejcic @ 27.07.2011. 20:16 ] @
I ja sam danas uzeo Wave 2 sta reci nego samo da je telefon izuzetan,posedujem i b7330 medjutim BADA je stvarno odlican, u pitanju je verzija 1.2 a vec gledam na youtube novu verziju 2.0.Wave 2 je veci od prethodnog modela i moram Vam reci da ima novi ekran S LCD od 3.7 incha koji je neverovatan direktno na jakom suncu izuzetno citljiv i sve boje se odlicno vide.Moji prvi utisci su odlicni ,izuzetno brz kamera prosecna od 5 mega piksela,led blic.Medjutim odusevilo me je snimanje u rezoluciji 720p koja je izuzetna sa stvarnih 30 frejmova.Uzet preko online kupovine po ceni koja me je iznenadila,jer je stvarno pristupacan a odlican fon svaka preporuka.
[ mpejcic @ 27.07.2011. 20:20 ] @
I jos da dodam kuciste je komletno od metala cak i poklopac baterije,
[ d.vader @ 27.07.2011. 20:43 ] @
Citat:
nindza@: Hellooo :)

Full specification

Kao sto napisah gore srecni korisnici ovog novog OS mobile cuda. Pa bih zamolio da se jave svi srecni korisnici, koji su probali ili koriste ovaj telefon i pomenudi mladi mobile OS.

Šta te konkretno interesuje, imam ga od juna prošle godine.
[ ubuntuandxp @ 03.10.2011. 17:44 ] @
pozdrav od skoro sam vlasnik doticnog telefona i moje skromno misljenje je da se radi o vrhunskom uredjaju jedino mala primjedba za trajanje baterije ;))
[ ubuntuandxp @ 03.10.2011. 17:53 ] @
e da ako neko zna kako podesiti net na ovom cudu nek javi operator mtel.ba :))) ipak treba kad se nemogu zakaciti na neki Ap :)