[ goranthe @ 30.08.2010. 15:55 ] @
Treba da kupim gaming laptop u roku od 10-15 dana. Dvoumim se sta da uzmem mada i nemam bog zna sta izbora. Ako mozete pomozite i savetujte me sta da uzmem. Za lap top mogu da izdvojim cirka 1. 500 eura
S'obzirom da sam ih mucno zaradjivao skoro 2 godine nebi voleo da pogresim sa izborom
[ Miroslav Cvejić @ 30.08.2010. 16:29 ] @
Dati 1500€ da se neudobno igraš je (po mom skromnom mišljenu) glupost.

Za iste novce možeš kupiti bar 2 konzole, ogroman LCD TV i besne 5.1 zvučnike da se igraš kao čovek narednih 5 godina.

Čak može da ti ostane kusur za pristojan laptop ako baš voliš da imaš prenosan računar.

[ goranthe @ 30.08.2010. 16:38 ] @
Imas pravo. I ja se u potpunosti slazem sa tobom. Problem je sto radim po Srbiji i nikada duze od 1 dan nedeljno nebudem kuci. Samo je u tome problem. A posle dve godine njakanja po suncu i gradjevini, mislim da sam zasluzio bar da ne razmisljam sta cu da igram i kada. Tako da mi 5-1 sistem LCDTV, pc i tako dalje ne pomazu ni malo sem prasine sto ce da sakupljaju
[ Miroslav Cvejić @ 30.08.2010. 16:52 ] @
Onda kupi PSP a ostatak para čuvaj za nešto pametno.

Ne pričam napamet, pokušao sam da se igram na laptopu, iskrivio sam se. Prešao na konzole i milina, a ne mora svake godine da se misli o apgrejdu, ne mora da se moli igra da bi proradila. Ubacim disk i igram se.

Pride kod laptopa jedino možeš hard i RAM zameniti, ostalo, ako je i zamenljivo nije isplativo
A svi znamo kako igranje na PCu ume da bude nezahvalno po pitanju hardvera.

Dobro razmisli sa sobom da li bi stvarno hteo da daš tolike pare samo na laptop.


[ goranthe @ 30.08.2010. 17:02 ] @
Ne znam ni sam. Razumem te u potpunosti. Nego razmisljao sam da ako ulozim vise para uto da cu dobiti bolji laptop, sto bi u ovom slucaju morao da bude neki koji bi bio isuvise dobar za igranje i druge stvari. Ali nemam pojma. Sigurno mi nije lako da samo tako bacim ustedjevinu. U svako slucaju puno ti hvala na savetima :)