[ Daddy @ 26.11.2001. 21:21 ] @
U neku ruku interesantno za ljude iz RS-a! Sta mislite o igraonici u Banjaluci? Jedan moj prijatelj koji inace ima SonyPlaystation klub zeli da ubaci 4 racunara, da ih umreza i napravi arenu! Mislim da mu je ideja dobra, a interesuje me kako to inace funkcionise, odnosno kakav odziv ima u vecim gradovima u YU! Koliko sam saznao ubacice jake masine, velike monitore, uglavnom interesantno za sve one koji zele da se oprobaju u tome.
Interesuje me da li ima zainteresovanih za turnir u top igrama, ili tome slicno, a mozda bi se mogla sastaviti i dobra game ekipa!
Poz!
[ BORG @ 26.11.2001. 21:28 ] @
Sta ??? Samo 4 ??...malo.Treba barem 6 compova biti.
[ Ivand @ 26.11.2001. 22:09 ] @
4 kao sto koleza rece isuvise malo za nesto ozbiljno
a u principu nikad jace i popularnije zabave,
to nudi nesto sto nijedna meni znana konzola nije ponudila do sada
igranje protiv LJUDI koji sede prekoputa tebe i kako ih ti "railujes" tako
spazis grc na njihovom licu , nezamenjiv osecaj nadmocnosti . ;)
[ Ivand @ 26.11.2001. 22:14 ] @
ex cisto da spomenem i finansijski efekat koji nije zanemarujuci
tj. kad malo krene posao " uvek je puno , rezervise se "
pa turniri ....
[ Daddy @ 27.11.2001. 07:02 ] @
Hvala za misljenje! Razmisljam i ja da uletim sa 2 compa u citav taj posao! On ima jos 7 konzola Sony I i II, dobru lokaciju (centar), finu atmosferu, itd... Interesuje me jos kakav bi to odziv imalo kod ljudi koji su odavde, uopste za takav vid zabave??? Hmm, da ne ispadne samo reklama, svi clanovi ES-a koji zele doci imaju popust/dzabe, i dovoljno je samo da se jave na moj mail! (Otvaranje za 7-10 dana) s tim sto ce u pocetku (prvih 15 dana) imati samo ta 4 racunara.
[ ventura @ 27.11.2001. 11:56 ] @
Ortak ima igraonicu u centru (Admirala Geparta) ... radi evo celo leto, non stop mu je popunjeno, 8 kompova, i ocekuje da ce da je odplati za nekih 6 meseci...
[ BORG @ 27.11.2001. 13:14 ] @
Citat:
Daddy je napisao:
Hvala za misljenje! Razmisljam i ja da uletim sa 2 compa u citav taj posao! On ima jos 7 konzola Sony I i II, dobru lokaciju (centar), finu atmosferu, itd... Interesuje me jos kakav bi to odziv imalo kod ljudi koji su odavde, uopste za takav vid zabave??? Hmm, da ne ispadne samo reklama, svi clanovi ES-a koji zele doci imaju popust/dzabe, i dovoljno je samo da se jave na moj mail! (Otvaranje za 7-10 dana) s tim sto ce u pocetku (prvih 15 dana) imati samo ta 4 racunara.


Sta dzabe ?? Jel to vazi i za mene ?
[ Daddy @ 27.11.2001. 14:01 ] @
Sigurno BORG! Rekao sam za sve sa ES-a! Ako vidim da je odziv dobar, uleticu sa vise compova!
Otvoren poziv... :)
[ BORG @ 27.11.2001. 17:40 ] @
uh,super.Samo mi moras reci adresu gdje da dodjem i ostalo...
[ Daddy @ 28.11.2001. 13:27 ] @
Objavicu blagovremeno, upravo sam u fazi nabavke racunara! :)
[ InsurrectoR @ 28.11.2001. 19:43 ] @
Citat:
ventura je napisao:
Ortak ima igraonicu u centru (Admirala Geparta) ... radi evo celo leto, non stop mu je popunjeno, 8 kompova, i ocekuje da ce da je odplati za nekih 6 meseci...


JOJ, kakva reklama za DEHU-a ;>
Koliko te placa ;>
[ ventura @ 28.11.2001. 20:03 ] @
Citat:
InsurrectoR je napisao:

JOJ, kakva reklama za DEHU-a ;>
Koliko te placa ;>


Odkud ga znas? :)

Iz kraja ili iz igraonice?


[ ventura @ 28.11.2001. 20:06 ] @
Daddy...

Pazi, ako stvarno nema igraonica u Banja Luci, Ja imam prostor odmah pored gospodske i jos par lokala (u centru i na mejdanu)... Otvorio bi tu onda igraonicu sa cirka 10 kompova, i da se lepo sredi i neki kafic tu.. pa ako hoces ti mozes da radis.. poslaji mi mail na [email protected] pa da se dogovorimo oko nekih stvari....
[ BORG @ 28.11.2001. 21:37 ] @
Kraj gospodske,nice....:)))
[ Ivand @ 29.11.2001. 00:59 ] @
vidim igraonica " kod DEHU-a " je vrlo popularna
eh kad se setim kako smo ga utukli preda i ja ;)
[ InsurrectoR @ 29.11.2001. 18:29 ] @
Citat:
ventura je napisao:
Citat:
InsurrectoR je napisao:

JOJ, kakva reklama za DEHU-a ;>
Koliko te placa ;>


Odkud ga znas? :)

Iz kraja ili iz igraonice?




Ne, vec ide sa mojim burazerom u odeljenje

inace on mi je ukrao ideju za igraonicu ;>
samo sto je on otvorio, a meni je nesto iskrslo pa sam odustao
[ ventura @ 29.11.2001. 19:21 ] @
Aha... fino...

Jebiga.. ja sad planiram da otvorim igraonicu kod Vuka, jerbo nisam mogao celo leto da nadjem halu dovoljno veliku i na dobrom mestu da napravim karting klub...
[ UroS @ 29.11.2001. 19:50 ] @
evo otvorila se igraonica u industriji...

60 i kusur kompova... svaki komp 1 ghz 256 rama geforce 2 mx 400 maxtor 20 gb 7200 rpm hd-ovi

bruka bre ima da zatvori sve igraonice u gradu

do kraja nedelje besplatno samo sto nema mesta
[ InsurrectoR @ 30.11.2001. 12:04 ] @
Citat:
ventura je napisao:
Aha... fino...

Jebiga.. ja sad planiram da otvorim igraonicu kod Vuka, jerbo nisam mogao celo leto da nadjem halu dovoljno veliku i na dobrom mestu da napravim karting klub...


e to je bio moj problem, nisam mogao da nadjem lokal
a kada sam ga nasao (u TC Takovo) i nalozio se na taj prostor
TC nije imao radnu dozvolu, tako da je radio od 7 do 15h, a to mi se ne isplati
i jebiga ohladio sam se sada, ali nikada se ne zna
[ InsurrectoR @ 30.11.2001. 12:07 ] @
Citat:
UroS je napisao:
evo otvorila se igraonica u industriji...

60 i kusur kompova... svaki komp 1 ghz 256 rama geforce 2 mx 400 maxtor 20 gb 7200 rpm hd-ovi

bruka bre ima da zatvori sve igraonice u gradu

do kraja nedelje besplatno samo sto nema mesta


u gradu nikada nece biti dovoljno igraonica!
koja god da se otvori i gde god bila, uvek je puna, ali uvek
[ ventura @ 30.11.2001. 13:43 ] @
Ma to za industriju je 'vest' jos pre nego sto sam ja krenuo za ameriku oni su poceli da je prepravljaju...

[ Daddy @ 10.12.2001. 11:55 ] @
E ovako! Odustao sam od tog partnerskog odnosa sa tim kolegom. Izgleda cu sam upasti u taj posao. Igraonica se otvara u novom poslovnom centru u Jevrejskoj ulici (centar grada - iza Boske) U toku je uredjenje poslovnog prostora koji je velicine 27 m2, ali mislim da ce mi majstor koji to uredjuje dobro i racionalno rjesiti inventar. Mjesto je strava (na zalost i kirija). Za pocetak ce biti 8 racunara. Tacan broj cu znati za dan-dva. Interesuje me neko dobro ime (Po mogucnosti da je i domena slobodna) pa da na to ime i registrujem djelatnost. Znaci molim Vas za predlog imena!!! Ostaje ono sto sam rekao za sve Vas sa [es]-a koji budete htjeli doci u igraonicu...
[ Daddy @ 10.12.2001. 11:58 ] @
Zaboravi! Ovo za ime mi vrijedi jos 2 dana!
[ BORG @ 10.12.2001. 12:29 ] @
Javi kad zavrsis da dodjem....:)
[ Daddy @ 10.12.2001. 13:03 ] @
OK' BORG, imas li ti neku dobru ideju za ime???
[ BORG @ 10.12.2001. 15:50 ] @
mozda "arena".Neznam...nisam bas za izmisljanje imena....
[ Daddy @ 14.12.2001. 10:43 ] @
Odbrojavanje je pocelo!
- Prostor - Jevrejska ulica / novi poslovni centar suteren / centar grada / -
- Racunari - AMD XP 1,6 / Asusove ploce / 17" monitori / GForce 400 64Mb / 256 Mb Ram / 100mb mreza...
Ostalo mi je samo da preko vikenda ubacim stolove/stolice/kafe aparat/slozim mrezu/ i jos neke sitnice. Znaci radi od iduce sedmice. Posto sam vec pomenuo besplatno za ES-ovce, javite mi se na mail, pa cemo se dogovoriti oko toga.
P.S. Ime jos nisam smislio, i ne znam da li da ubacujem ISDN???
[ BORG @ 14.12.2001. 11:32 ] @
Ako trebas pomoc pri pravljenju mreze reci mi pa da dodjem pomoci,imam nekog iskustva tu.Uf....da si ranije postovo ovaj post,danas bi dosao...sada mi je kasno...nema veze.

See ya
[ Daddy @ 14.12.2001. 13:27 ] @
Sta mislite o:
1. Galaxy
2. CrashHim
- Preko puta je sex shop, pa ne znam kako ce se uklapati sa imenom pod rednim brojem 2.

Brzo dajte neki predlog do 15:00, do tada mi jedino i vrijedi!!!

Poz...
[ brkchey @ 20.01.2005. 00:27 ] @
Kol'ko je ovo staro , 'bem ti