[ torbica @ 16.09.2010. 02:43 ] @
Nista lepse nego podsetiti da se Bizbuzz priblizava :)

"Prodaja na Internetu
Šestina svetske populacije trenutno koristi svetsku globalnu mrežu.

Kreiranje on-line nastupa i definisanje smisla on-line prisustva postaje sve važniji segment u biznisu, a ogroman potencijal i velika konkurencija, zahtevaju angažovanje profesionalaca za ovakav poduhvat. Ovo se jednako odnosi i na male i na velike kompanije, i na male i na velike ambicije – u Internet se ne ulazi intuitivno, već profesionalno.

Tema ovogodišnje konferencije upravo ima za cilj da ukaže na sve prednosti i mogućnosti Interneta u odnosu na off-line prodaju.

Na biZbuZZ-u kroz savete i iskustva uspešnih Internet preduzetnika, kao i odličnih poznavalaca on-line poslovanja u Srbiji i regionu, upoznajete profil Internet biznisa iz prve ruke - u društvu stručnih i ambicioznih osoba.

Učesnici posebno ističu networking kao neprocenjivu dimenziju konferencije. Opuštena atmosfera pruža jedinstvenu priliku susreta MSP sektora sa ljudima iz Web development sfere."


www.bizbuzz.rs
[ flylord @ 16.09.2010. 14:17 ] @
Juce je krenula i registracija, i ona se moze obaviti na adresi: http://bizbuzz2010.kotizacije.net/
[ MTodorovic @ 18.09.2010. 23:09 ] @
Gde moze da se pogleda spisak predavanja i predavaca?
[ flylord @ 19.09.2010. 10:15 ] @
jos uvek spiskovi predavanja nisu izbaceni. Spisak ce da bude zakljucen negde oko 10-og oktobra, ali cemo u medjuvremenu da objavimo informaciju za svakog predavaca koji potvrdi dolazak
[ flylord @ 23.09.2010. 11:17 ] @
Krenuli smo sa objavljivanjem liste predavaca. Trenutni preliminarni spisak moze da se pogleda na: http://www.bizbuzz.rs/Predavaci/33/index.1.lt.html
Bice non stop dopunjavan, tako da se informisite svaki dan :)
[ Zoran Milovanovic @ 19.10.2010. 11:44 ] @
Znam da svake godine kukas, kako sledece neces da se pojavis, reko da pitam. Da dolazim ili ne? ;-) Ako tebe nema tamo, necu.

Ako te ima, cuvaj mi mesto pored tebe :)

(malo osvezenje za temu)
[ flylord @ 19.10.2010. 17:39 ] @
ah ah :). Dolazim i ja :). Presli me gosti.. ove godine imam 3 ortaka na gajbi :). Red je da ih licno odvedem da prate bizbuzz :)
[ flylord @ 21.10.2010. 08:38 ] @
Izasao je raspored predavanja :)
http://www.bizbuzz.rs/biZbuZZ-...spored-predavanja-2010.lt.html
[ torbica @ 23.10.2010. 16:16 ] @
Odmah cu da dam i odgovor da ne bi krenula lavina hejta iz neobavestenosti.
Intesa je jedini procesor samo zato sto druge banke nisu nasle biznis model da omoguce i one procesiranje kartica preko Interneta.

Hteo da sam da imitiram Ivana Brezaka Brkana sa Netokracije i da vas zainteresujem za tekst.

U predavanju koje ce Zarko da odrzi u sredu na Bizbuzzu moci cete iz prve ruke da cujete o procesu uvodjenja Internet placanja na vas sajt i o izmenama procedure koje se spremaju!

[Ovu poruku je menjao torbica dana 23.10.2010. u 17:31 GMT+1]
[ MTodorovic @ 31.10.2010. 01:04 ] @
Jel ima video zapisa kao proslih godina?
[ flylord @ 31.10.2010. 13:49 ] @
bice ovih dana, dok se sve sredi.