[ deni90 @ 25.09.2010. 21:25 ] @
E ovako... Skoro sam uzeo HTC Tattoo ali ne snalazim se bas najbolje s nekim stvarima, pa cak i onim osnovnim xD

1. Kako da kreiram folder (u menu, ne u home) i unutra ubacim neke aplikacije/igre, a ne ovako mi sve nabacano u menu i igre i aplikacije, i uopste sve sto downloadujem pojavi se tu. Znam da ima da se kreira folder u HOME, ali tu mogu ubacivati samo shortcuts od neke igre/aplikacije, tako da jos uvek se nalazi ovamo u meniju.

2. Kreirao bih apps i games, i kad budem skidao npr. igru, kako mogu da podesim da je odmah stavi u folder games, isto tako i aplikaciju u folder apps? Imam opera mini, i kad skidam nesto ne pita me gde da sejvujem, a niti sam video tu opciju u settings :S

3. Kad skidam s market-a, on skine i odmah instalira. Sad me zanima da li sacuva tu instalaciju u telefonu, ili je odmah obrise? Ne bih da mi zauzima memoriju bzvz...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.09.2010. 22:15 ] @
Pa nisu baš nabacane aplikacije, jer su sortirane abecedno.
Da ih ne tražiš po imenu, pritiski lupicu pa kucaj ime programa ili igre i dobićeš brzo filtriranje i lako pokretanje odabranog programa/igre.

Skinute instalacije se brišu po završenoj instalaciji.
[ deni90 @ 26.09.2010. 00:59 ] @
Sve je to u redu, ali opet to je ko u kompu kad bi u jednom folderu bacao i muziku, i filmove, i igre... zar ne bi jednostavno napravio foldere? Ista stvar i ovde, lakse mi je da se organizujem kad bih mogao da kreiram foldere i sve lepo poredjam.
[ cubrovic @ 27.09.2010. 17:45 ] @
Nisam nasao na neko dobro resenje za meni ali je najobolje resenje da zaobidjes meni.

Aplikacija koju ja koristim za to je Apps Organizer
http://www.androlib.com/androi...e-code-appsorganizer-qqmD.aspx

Napravis labele (grupe) svakom programu dodelis jednu ili vise grupa.
Stavis na glavni ekran precicu za "sve labele" a mozes i na bilo koju od labela.
Daleko lakse dodjes do programa koji ti treba a mnei yaboravis i da postoji

Ja na ekranu drzim precice na moje labele "Bitno" "MojiProgrami" "SrpskiProgrami" i "Sve labele" i to mi je sasvim dovoljno za efikasan rad.
Probaj, nadam se da ce ti koristiti.

[ miki069 @ 28.09.2010. 01:28 ] @
Najbolje je onda da zaobiđe telefon.

Ovo što Deni traži, poseduju svi Symbian i WM telefoni.
Poseduje ga i 99% telefona sa fabričkim OS.
Naziva se File browser.

Totalno je glupo što ga nemaju Android telefoni.
[ deni90 @ 28.09.2010. 01:53 ] @
Hvala Cubrovicu... Cak stavise, to sto si mi predlozio je daleko bolje od onoga sto sam hteo. Ne moram da ulazim u "menu", vec mi se sve nalazi u "home", i sve lepo rasporedjeno u folderima... hvala puno :)
[ cubrovic @ 28.09.2010. 16:16 ] @
Nema na čemu. Drago mi je da je pomoglo
[ stonex @ 06.10.2010. 11:44 ] @
Citat:
miki069: Najbolje je onda da zaobiđe telefon.

Ovo što Deni traži, poseduju svi Symbian i WM telefoni.
Poseduje ga i 99% telefona sa fabričkim OS.
Naziva se File browser.

Totalno je glupo što ga nemaju Android telefoni.




Šta bre nemaju !? Gde vi živite !? Šta to Androidi nemaju a Symbiani ili WM imaju !?

Ne mogu da verujem da niste čuli za file manager ''Astro'' !

http://www.androlib.com/androi...tion.com-metago-astro-qzq.aspx