[ voj@ @ 26.01.2004. 20:19 ] @
Pomoc,imam problema sa Internet Explorer-om 6 pri Windows XP..
Naime dok sam diskonektovan on se dize relativno brzo,cim se konektujem,treba mu abnormalno mnogo vremena da se ucita.Ranije nije bio takav slucaj.Ocistio sam history i sav spyware i adware,nista
Da li postoji neka postavka koja se moze promjeniti da bi ubrzala ucitavanje explorera,a da to nije reinstalacija windows-a,unaprijed hvala i pozdrav!
[ m4j3v1c4 @ 27.01.2004. 00:04 ] @
hm, da nemas slucajno kakav toolbar koji povlaci dugmice sa neta - npr. ogavni yahoo ili bilo koji drugi koji slicno radi (a cinjenica je da ih se danas gomila zeli utrpati u IE).

probaj da reinstaliras IE ili instaliras IE6 SP1...

...ili jednostavno koristi K-meleon. Mali, a tehnicar, a brz, a open-source ;o) http://kmeleon.sourceforge.net/
[ kUdtiHaEX @ 27.01.2004. 10:12 ] @
Postavi da ti je homepage about:blank a procesljaj sistem jer je moguce da imas i neki spy.
[ Homer Simpson @ 27.01.2004. 12:00 ] @
MOzda si ga i pretrpao sa Security Patches??
Predji na nesto drugo
ionako su M$ programi sra*e
Probaj Mozilla Firebird (Free je)
ili Operu sve je lakse od reinstalacije :))
Mozilla Firebird
Opera
ili mozda ako ipak vise volis IE onda
MyIE2
[ voj@ @ 27.01.2004. 23:04 ] @
hvala na odgovorima,ne zaista,nije nicim preopterecen,kakav je doso uz instalaciju XP-a takav je i sad,samo sto je sporiji!a insistiram na IE(inace ne bih da mu instaliram nikakve patcheve ni SP-ove)zato sto vec ima memorisane sifre i gotove obrasce,vidjecu da deinstaliram messenger,procesljao sam ga i bilo je spy i add-a ali sam ocistio taj shit,nije mi jasno majke mi...pozdrav
[ djdrale @ 02.02.2004. 17:24 ] @
Meni se sporo podizao IE kao i OE. Razlog je bio sljedeci: imao sam previse instaliranih fontova. Da nije tako i kod tebe?
[ vezeri @ 04.02.2004. 16:40 ] @
Imao sam identican problem i resavas ga na sledeci nacin:
Odes na sajt www.8ad.com i na dnu stranice imas link Uninstall WinShow PopUps .
Skines mali .exe fajl(5 kilobajta) i pokrenes ga.On ce ti izbrisati iz kompa crva ili nesto slicno sto ti usporava podizanje IE.
Pozdrav.
[ voj@ @ 04.02.2004. 22:47 ] @
ne,nemam previse instaliranih fontova,sve je sto se tice toga ok,a za ovaj program jel to provereno,nemoj da mi nakaci jos neki shit crva,virus or something!?!?!?!
pozdrav
[ vezeri @ 05.02.2004. 22:31 ] @
Ne brini nema greske.Taj .exe je zaista funkcionalan i njegov posao je samo da deinstalira ono sto koci tvoj IE.Ja sam pokusavao mesec dana na sve nacine da resim problem i nisam uspevao cak su mi moderatori dva puta sklanjali post(svako svoj obraz nosi) i na kraju sam uspeo sa tim malim Uninstall.exe.
[ voj@ @ 09.02.2004. 21:29 ] @
da,da otklonio sam problem,zaista je taj mali programcic radio,naime uklanja winshow.dll i winshow.new fajlove sa kompjutera,koji su se sakrili negdje u temporary internet files folder,ja sam ustvari to uspio preko norton antivirusa 2004,nasao je taj "objekat" kao mogucu opasnost...uglavnom hvala na odgovorima,sada je sve mnogo bolje i brze :) pozdrav...