[ MilanTarot @ 01.10.2010. 01:03 ] @
Od 1. oktobra tarifni profili Fresh i sportbel više nisu u ponudi za nove mt:s korisnike

Od 1. oktobra tarifni profili Fresh i sportbel više nisu u ponudi za nove mt:s korisnike. Svi koji su se ranije opredelili za neki od ovih tarifnih profila moći će i dalje da ih koriste po nepromenjenim uslovima. Isto važi i za Tarifne profile za određena područja.

Novi korisnici moći da se opredele za tarife za Određena područja pod novim uslovima. Naime, uz jeftinije razgovore u zoni, sada u okviru mesečne pretplate od 200 dinara, bez poreza, korisnici dobijaju i 20 minuta za razgovore i 20 SMS poruka u domaćem saobraćaju koje mogu da iskoriste dok se nalaze u zoni koju pokriva tarifni profil koji su izabrali.

Novi korisnici tarifnih profila za Određena područja mogu da izaberu i mobilni telefon po ceni od samo 1 dinar uz ugovor na 24 meseca. U ponudi su telefoni LG GS105, LG GB102 i Samsung 1080.

http://www.mts.telekom.rs/inde...tems/promene-u-postpaid-u.html
[ owim @ 01.10.2010. 03:24 ] @
... a onoliko je Novak reklamirao SportBel. Imaju li kompas sta hoce da popularisu a sta ne?
[ trader6 @ 01.10.2010. 06:12 ] @
Kompas nemaju, ali je stvarno bio red da malo ociste ponudu od profila koji losije idu. Inace uzeo sam telefon uz Fresh 500 (za taj telefon najniza tarifa), i kada sam to rekao, covek me pogledao tako da bi moglo da se zakljuci da tu tarifu dugo niko nije trazio. A i pored tarifiranja na 30 sekundi nije nesto povoljna.
[ bachi @ 01.10.2010. 07:32 ] @
Pa ako se sprema MNP od januara, onda i nije čudo što čiste te pakete koji imaju više pogodnosti za razgovore unutar mreže.
[ Jbyn4e @ 01.10.2010. 08:24 ] @
^^ Po tebi to znaci i da sledi ukidanje i bel tarifa... i hello, i bel sms i mybel i kontakt... tj. da budem precizniji, ostace samo mix i mixnet i ovi porodicni paketi, sto mi se ne cini verovatnim, ali ko zna...
[ bachi @ 01.10.2010. 08:33 ] @
Moja pretpostavka, ništa drugo.