[ pena2008 @ 01.10.2010. 21:33 ] @
Isao sam stavljati novi Rom i kad je instalacija zavrsila treba ici restart. Poslije restarta vise nedaje nikakve znakove zivota.Sad ne znam sta da radim ,dali mu ima spasa.Kad ga spojim na komp ili na punjac NIŠTA.
[ djurkash @ 01.10.2010. 22:31 ] @
Kako si stavljao novi rom, kojim postupkom?
[ pena2008 @ 02.10.2010. 08:46 ] @
preko bootloadera
[ djurkash @ 03.10.2010. 08:35 ] @
Jesi li rešio problem? Ako nisi, daj neki detalj, koji hspl imaš, koji rom si flashovao, jesi li proverio md5 sumu fajla, da li je javio grešku, možeš li sada da uđeš u boot loader?
[ pena2008 @ 04.10.2010. 19:41 ] @
Nisam rijesio problem, stavio sam greskom cdma umjesto gsm rom ,nemogu da udjem u bootloader i kad ga spojim na komp active sync ga ne kuzi (nista se ne desava). Kod instalacije roma nije javljao nikakve greske napravio je restart i vise se nije podigao.
[ djurkash @ 04.10.2010. 22:19 ] @
Koji hspl imaš?

Malo sam gledao na XDA, i ljudi su svašta radili, ali suština je da ti sada imaš loš spl, te rom nije problem.

Pogledaj ovaj thread: http://forum.xda-developers.co...p;highlight=bricked&page=2 , a posebno zadnji post.

Ključ je da ga nateraš u bootloader, pa da onda flashuješ fabrički stock rom, probaj sve kombinacije, znači vadi bateriju, pa probaj sa:
1. Pull out the stylus
2. With the device turned off, press and hold the VOLUME DOWN and POWER buttons, then press the RESET button with the stylus tip.
3. Continue pressing the VOLUME DOWN and POWER buttons until bootloader appears.

Ako neće, drži bateriju jedan dan van aparata, pa ponovo probaj u bootloader. Ako uspeš da uđeš u bootloader 99.99% si rešio problem.

Ako ne, ostaje ti fin ukras za retrovizor u kolima...


[ pena2008 @ 05.10.2010. 16:51 ] @
Ostala je jos samo opcija da ga ostavim bez baterije jedan dan ali mislim da mu retrovizor negine.
[ djurkash @ 05.10.2010. 21:37 ] @
Javi ako nešto uspeš, a ako ne, probaj sa HTCovim servisom tu u CRO, ipak oni bi trebalo da znaju malo više, a možda imaju hardver za izmenu rom-a