[ biljanbg @ 03.10.2010. 23:46 ] @
E ovako... Treba mi neki internet za laptop, pa nisam sigurna da li da uzmem telenor ili mts postpaid internet? Takodje ne znam ni koliko bi mi gigabajta mesecno bilo dovoljno, da li da odaberem paket sa 6gb,10gb,15gb itd..?
Da li 1gb tog interneta stvarno vredi 32 sata surfovanja? I kolike su cene? Hvala unapred
[ pajaja @ 04.10.2010. 00:37 ] @
Pozdrav,

gde planiras da koristis taj internet? U okviru Beograda ili i sire? Ako je u pitanju samo BG najverovatnije ti je najisplativija varijanta Orion internet za poneti. Ne moras da brines o kolicini prenetih podataka ali je brzina prenosa manja nego kod telenor/mts i moci ces da koristis samo na lokacijama koje su oznacene na mapi.

Ako ti je potrebno i van Beograda i ako imas stprljenja cene mobilnog interneta su: Telenor i mt:s. Ovde postoji par ljudi koji ce da subjektivno favorizuju odredjenog operatera tako da ti je moja preporuka da uzmes kod onog operatera kod koga vec imas mobilni broj:)

Sto se broja gigabajta tice, to zavisi samo od toga sta planiras da radis na internetu.
[ espresso @ 04.10.2010. 17:55 ] @
Čitajući iskustva ljudi sa foruma, možeš da pretpostaviš da ćeš manje problema imati sa Telenorom. Plus postoji mogućnost da ako ti se u prva tri dana ne svidi kako radi, vratiš modem i karticu i raskineš ugovor. Toga nema kod Telekoma. Takođe pročitaj teme gde su ljudima dolazili ogromni računi za mts internet a da oni to nisu realno potrošili.
Da ne pričamo ko brže rešava reklamacije i ko je generalno ažurniji. Iskreno, mislim da nemaš šta da tražiš sa mts. Moguće je da na tvojoj lokaciji bolje radi jedan ili drugi, to svakako treba proveriti. U oba slučaja može se desiti da si u području gde je bazna stanica preopterećena pa brzine budu očajne.
[ srkymil @ 09.01.2011. 22:03 ] @
Moja je topla preporuka da svako prvo proba signal odnosno sam modem tamo gde zeli njegovo koriscenje.
Telenor daje probnih par dana MTS ne pruza tu mogucnost.
Da, 1 Gb je oko 30 sati surfa, ali ponavljam surfa.

MTS daje za 1,8 rsd 3 Gb mesecno sa besplatnim modemom korisnicima koji su popunili zahtev za ADSL a ne postoji tehnicka mogucnost za isti.
Ugovor se potpisuje na 24 mes. a modem se moze koristiti i nakon sto se dobije ADSL.
Taj paket regularno kosto nesto vise od 900,oo rsd a za studente oko 600,oo rsd.
Usb modem takodje ima leziste u koje je moguce postaviti mem.karticu do 16 Gb ( koristi se kao kalsican usb flash ).
[ freeworld @ 03.03.2011. 09:44 ] @
Citat:
srkymil: Moja je topla preporuka da svako prvo proba signal odnosno sam modem tamo gde zeli njegovo koriscenje.

MTS daje za 1,8 rsd 3 Gb mesecno sa besplatnim modemom korisnicima koji su popunili zahtev za ADSL a ne postoji tehnicka mogucnost za isti.
Ugovor se potpisuje na 24 mes. a modem se moze koristiti i nakon sto se dobije ADSL.
Taj paket regularno kosto nesto vise od 900,oo rsd a za studente oko 600,oo rsd.
.


Odakle ti ova informacija?