[ dakiyu @ 18.10.2010. 15:27 ] @
Ocekivano mi ode DM 500s kinez...

NAPOMINJEM ne koristim gemini i nije bilo time bomb!Koristim evolution 2.5!

Evo sta se desilo...bio je na pinku i onda service not found...iskljicim ga iz struje i nema pink...onda mu ubacim drugu listu i sve radi 1 dan pa opet ovaj put na CMC...onda mu stavim flashujem na rs232 novi image i stavim listu i ista stvar posle 1 dan...

Onda ga iskljucim iz struje i crna slika ne butuje pa posle 10 puta ipak butuje ali sve isto...cak sam primetio da par puta nije bilo zelene lampice iako je sada ima...

Resim da promenim na nemesis i kad ukljucim dream up on napise PM dm500s ali stoji waiting odnosno ne ide ona plava crta...50 puta sam ga ukljucivao...
Probao sam sa drugog kompa i izmerio sam unimerom trafo je 11,92V i nije pomoglo...

Sve u svemu nema boot i ne mogu mu pristupiti...zelena lampica svetli...

Zna li neko sta se desilo i da li bi pomogao JTAG iako nije bilo time bomb ili je tu nesto crklo? Sta da radim,zena ce me ubiti?
[ dragancce @ 18.10.2010. 20:23 ] @
Intersantno da je i meni riknuo risiver doduse ne pali se lampica a takodje nisam imao gemini. Ja sam ga slao kod lika servisera da ga pogleda kaze da nece jtag
[ dakiyu @ 18.10.2010. 22:58 ] @
Da,da....evo uradio sam JTAG iz prve proslo ali stvar ista...nekad krene ona crtica,nekad ne uglavnom nikad ne nastavi da mi napise dm is live and speaking with us...jer moze neko servisere na PP u BG?
[ impegna @ 23.10.2010. 13:37 ] @
kad stavis jtag na resiver treba kliknuti conect u isto vreme i ukljuci resiver tako da ti bude blizu utcnica,i onda se upali write i to je to
[ dakiyu @ 23.10.2010. 18:11 ] @
Ha,ha....dobro je sto pratis temu...