[ igor tomic @ 18.10.2010. 21:01 ] @
e ovako nadam se da cete me razumjeti,
- bingo izvlaci 30 brojeva od 48
- ako je prvih 6 brojeva na vasem listicu imate max dobitak
- ako je zadnji izvuceni broj na vasem listicu imate min dobitak
- ako nemate niti jedan nula ste

E sada znam kako taj bingo radi, znaci ide na to da isplati sveukupni minimalan dobitak ili da dobitka uopce ne bude, znaci sto vise kombinacija unesemo u taj bingo mogucnosot je da imamo neki dobitak

E sada bih htjeo da mi netko pomogne napraviti program da unosim kombinacije od po 6 brojeva, a da mi on izbaci moguce preostale kombinacije , i da izbaci brojeve koji uopste nisu uneseni.

E uglavnom nadam se da ce me netko razumjeti, samo hocu da pokusam kockati s vecim sansama dobitka. Ako bi kod po mogucnosti mogao biti u VB.

Pozdrav !
[ erminmo @ 03.08.2013. 23:56 ] @
Mozda ti ja mogu pomoci u nekim stvarima ili mozda nesdto dogovoriti javi se ako si jos zainteresiran
[ AMD guy @ 04.08.2013. 12:44 ] @
@Erminmo pogledaj datum poruke pre nego sto postavljas odgovor.
[ erminmo @ 06.08.2013. 17:25 ] @
Pogledaj moju recenicu I procitaj je do kraja pa ces svatiti da sam napisao AKO SI JOS ZAINTERESOVAN.
[ ventura @ 06.08.2013. 17:31 ] @
Ermine, nadam se da dobro kopiraš :)
[ erminmo @ 07.08.2013. 19:50 ] @
Ne kontam Vas? sta kopiram?
[ ventura @ 08.08.2013. 19:01 ] @
Moju aplikaciju za bingo klađenje :)
[ erminmo @ 08.08.2013. 20:56 ] @
Ne ja imam svoju licenciranu aplikaciju tako da ne znam o cemu pricas.?
[ ventura @ 08.08.2013. 21:09 ] @
Nadam se da si u međuvremenu naučio kako se podešava rezolucija na ekranu, pre nego što si se uhvatio pisanja sopstvene aplikacije.

Inače, džaba se trudiš oko ovoga, i ovaj pokretač teme je samo još jedan u moru takvih kao što si i ti sam, što vide nešto što pravi lovu, misle da je aplikacija samo tih par dugmića što se vidi na prvu loptu, a nemaju pojma šta je sve ispod toga i koliko rada, vremena i love treba da se tako nešto razvije. Džaba mu nudiš svoje, kad on hoće da prođe sa eventualno par stotina evra.
[ erminmo @ 10.08.2013. 22:51 ] @
Ma ti si smijsno ljubomoran...