[ zx16 @ 26.10.2010. 12:28 ] @
Nadam se da mi nećete uzeti za zlo što sam sa drugog foruma ovo preneo ali uz dozvolu autora.
jednostavno, nisam odoleo. Post glasi:

Dragi prijatelji i borci protiv bahatosti telenora. Evo, rešio sam da se uključim i ja u akciju. Meni telefon nije zaključan, valjda nisdu umeli ali zato u njemu nemam srpski jezik. Napisao sam im mail i tražio objašmjenje, zašto proizvod koji su pustili na tržište Srbije nema u meniju srpski jezik i srpske fontove. Pogledajte mail. U donjem delu screen shota je njihov odgovor a u gornjem moj odgovor na taj "odgovor".
Zaključak prepuštam vama. Meni je posle ovoga sve jasno!



Izvor:http://rapidserbia.com/viewtop...=31&t=175221&start=140
[ 3way @ 26.10.2010. 12:39 ] @
Izvini, ali nije u pitanju bahatost Telenora, nego tvoja (autorova) glupost.
Ako pise da nema srpskog, a ti to kupis i onda trazis srpski to je tvoja greska.
Isto tako mozes da trazis i poklon fotoaparat, letovanje i zimovanje i besplatno gorivo do kraja godine - ne pise, ali ti mislis da imas pravo i na to.
[ zx16 @ 26.10.2010. 12:43 ] @
Citat:
3way: Izvini, ali nije u pitanju bahatost Telenora, nego tvoja (autorova) glupost.
Ako pise da nema srpskog, a ti to kupis i onda trazis srpski to je tvoja greska.
Isto tako mozes da trazis i poklon fotoaparat, letovanje i zimovanje i besplatno gorivo do kraja godine - ne pise, ali ti mislis da imas pravo i na to.


Izvini, ali ti ne čitaš dobro. Ja sam samo preneo post jer sam umro od smeha. Pa jel vidiš šta pišu.... Prvo kupiš časopis "Kontakt" pa onda....
Užas!!!!!
[ 3way @ 26.10.2010. 12:47 ] @
Vidim sta pisu, ali vidim i sta pise ovaj sto se zali.
[ maksvel @ 26.10.2010. 12:47 ] @
Gde inače stoje informacije o telefonima? Nema ih u ugovoru ili sl?
Zar časopis "Kontakt" nije besplatan?
[ zx16 @ 26.10.2010. 12:50 ] @
Tek je biser operativni sistem....
[ component @ 26.10.2010. 13:32 ] @
Pročitao sam i odgovor Telenora kao i odgovor korisnika. Ne mogu da verujem da bilo kakva kompanija uopšte želi da se bakće sa ovakvim korisnicima?!? Pa da li je taj uopšte znao šta kupuje? Mislim, odem u prodavnicu računarske opreme, kupim laptop i onda se žalim što mi OS nije na srpskom?!? Ili možda meni na TV-u ili DVD player-u? Ne znam da li postoji kod nas zakon po kom ne sme da se prodaje takva oprema u Srbiji. Možda je uslov da se uz uređaj isporuči i uputstvo na srpskom, ali sam uređaj... teško.
A koliko je eogocentričnosti u rečenici: "Ako niste bili u mogućnosti da dobijete taj model sa podrškom za srpski, niste trebali da ga puštate u promet." Pa zar da NIKO ne može da kupi taj telefon jer se jednom korisniku ne dopada? Zato se zove PONUDA. Ne moraš da ga kupiš ako nećeš, a ponuđen je svima. Svako će kupiti ono što mu odgovara.
[ Ell Diablo @ 26.10.2010. 13:49 ] @
Realno, tupo pitanje/konstatacija/neznanje/ i jako glup odgovor... Ne kapiram zasto biser ? LoL...
[ Backy @ 26.10.2010. 14:37 ] @
kakve veze imaju smart i wp7?