[ view @ 31.10.2010. 22:41 ] @
Pre jedno dva meseca promenio sam karakteristike mojih web hosting paketa i od tada su pocele da mi stizu primedbe na karakteristike tih paketa..
Interesuje me koje karakteristike cpanel web hosting paketa predlazete za cenu od +- 1200 dinara godisnje (1,2$/m) ?
Ne mislim na pakete sa unlimited domena,unlimited prostora ili protoka jer tako nesto nije realno.
[ Dusan Filiferovic @ 01.11.2010. 01:39 ] @
Koje primedbe konkretno najvise navode?
[ view @ 01.11.2010. 06:33 ] @
Citat:
Dusan Filiferovic: Koje primedbe konkretno najvise navode?


Svasta,u sustini bi hteli za 1000 dinara jednokratno sve neogranicenoo...jer imaju primedbe na sve + kad dodje vreme obnove kukaju na sve strane...ne svi ali ima dosta takvih.pa me interesuje sta je realno?
[ Predrag Supurovic @ 01.11.2010. 07:22 ] @
Realno je ono sto se tebi isplati da radis a konkurentno je na trzistu.
[ agvozden @ 01.11.2010. 09:13 ] @
Uvazavam samo primedbe koje se ticu kvaliteta servise, a sto se tice karakteristika paketa to je interna stvar davaoca usluga.

Mozes da imas identicne pakete na dva hostinga i razlicite cene. Pretpostavljam da ovi sa vecom cenom imaju bolju korisnicku podrsku, bekap podataka.
Oni koji pruzaju SLA sigurno da to naplacuju vise.
A da ne pominjem besplatne hostinge...

Dakle savet pruzaocima hosting usluga - ostanite par godina na trzistu i izgradite ime.
[ Dusan Filiferovic @ 01.11.2010. 10:24 ] @
Sto se tice kukanja prilikom obnove, ja sam imao samo jedan slucaj da je korisnik mislio da se placa samo domen posle prve godine.


Ponuda paketa ne treba da bude u gigabajtima i gigabajtima, samo zbog konkurencije, i ovako retko ko upotrebi vise od 1-2GB :) tako da sto se tice uplate za 1000 din dozivotno i sve neograniceno, nikako ne treba popustiti, jer i hosting kao pruzalac usluge treba da opstane, a ne da cini usluge svakome.