[ yhaker @ 01.11.2010. 15:25 ] @
Hakeri su navodno probili sistem kodiranja Nagravision 3,koju koristi Digi TV i UPC DirectHakeri su navodno probili uvjetni pristup sustavu Nagravision 3 kodiranja.

Na temelju informacija sa stranih forumai satelitskih rasprava ali informacije još nisu potvrdili.Prema postovima na forumima su počele da se prodaju prije isteka nove Liberty kartice pirat kartice, koji će se moći otvoriti Španjolsku satelitsku platformu Digital HD i ima mogućnost otvaranja Njemačke Sky Deutschland platforme.HD emitiranje koristi za kodiranje informacija samo na sustav Nagravision 3, ovisno o digitalnim kanalima, bilo kao Nagravision 3 ili u kombinaciji s drugom Mediaguard Sky Deutschland koristi Nagravision 3 VideoGuard.Liberty Card kartica također ima konkurenciju u obliku kartice Zebra 2, njena cijena će biti oko 110-130 eura.Nagravision sustav uvjetnog pristupa 3 koristi, popularna satelitska platforma Digi TV, zajedno s platformom i Cryptoworks UPC Direct.

http://www.aktualne-kody.com/2...dajne-prekonali-kodovanie.html

[ Andrija M @ 01.11.2010. 15:58 ] @
Otkako se Digi zacrnio prije 3 mjeseca ovo je vec neki peti ili šesti puta da su ga hakeri ponovo probili

A i da su ga probili zasto bi kupovao piratsku karticu koja kosta 130eur kad me legalna pretplata na digi dodje godisnje 70eur ?
[ ludi_milojko @ 01.11.2010. 16:23 ] @
ja to ne verujem!pa posle poljaka onog,niko nije uspeo ni boxkey da izvadi,a kamo li to o cemu pricaju!a i pre cu dati 85 evra za maksimalni paket nego toliko para za tu kartu kao sto rece kolega!
[ stipo130475 @ 01.11.2010. 17:15 ] @
Meni se to čini vrlo jednostavno. kada opadne prodaja legalnih kartica u paketima koji koriste nagru3, tada će vjerojatno biti probijena nagra3. I tada će još nešto novca uzeti na prodaji jeftinih kineskih resivera sa softverskom emulacijom.
Teško je za vjerovati da će trenutni yumatu, nytroboxovi i slični resiveri koji koriste softwersku emulaciju ikada moći dekodirati nagru3. Za nagru3 ćemo kupovati nove resivere opet po 50-ak dolara. I tako u krug.
[ commando @ 05.11.2010. 13:35 ] @
Sa cim ce da emulira 8-10 sekundi promenu kljuca...

Karticu da kloniraju moze al ovo drugo mislim da je fantazija.
[ easyyu @ 05.11.2010. 23:05 ] @
Svasta...
[ FELIX 1 @ 05.02.2012. 11:41 ] @
@Sofrenic šta sam ja to napisao protivno pravilima foruma da si mi obrisao post?
[ sofrenic @ 05.02.2012. 20:57 ] @
Tema je bez razloga pokrenuta i svi komentari su pobrisani. I ovo će biti pobrisano. Toliko od mene