[ bttp @ 06.11.2010. 18:49 ] @
Nakon nekoliko prijava ovde na forumu od ljudi koji imaju problem sa UMTS mrežom - nedostupni itd. i ja sam iskusio problem. Dvaput u dva dana mi se desilo da nakon što 3 puta okrenem neki 064 broj, sledeći put call failed, odnosno telefon ćuti. Zatim sam probao da nazovem samog sebe sa drugog telefona - nedostupan. To mi se ranije nije dešavalo na Telenoru. Sad, iako je to relativno retko, ipak nije poželjno, pa sam disejblovao 3G mrežu dok se to ne sredi. Telefon je iPhone 3G, mada to nema nikakve veze, čisto da javim da nisu samo Nokije u pitanju, iz ranijih prijava.
[ drvac @ 06.11.2010. 23:59 ] @
Taj problem sa 3g mrezom se javlja i u centru Zemuna. Ako mi telefon radi u UMTS modu cesto se desava da sam ne dostupan, kad prebacim u GSM sve radi normalno. Prolazeci pored Telenor prodavnice u glavnoj ulici svratio sam da ih pitam da li znaju za taj problem. Rekli su da znaju i resenje je da drzim telefon u GSM modu. Malo je neozbiljno da mreza kao sto je Telenor ima ovakav problem.
[ 3way @ 07.11.2010. 00:40 ] @
Ja bas pre neki dan postovao problem ove prirode sa Nokiom i gle, bas se oko Zemuna vrti prica...tacnije naseljem Galenika....
[ bttp @ 07.11.2010. 13:32 ] @
Nema veze sa Zemunom, to je cela mreža. Ja sam iz centra. Možda je negde više izraženo, ali je svuda prisutno.
[ Mr One @ 11.11.2010. 20:50 ] @
Hmm ja nemam tih problema...
Imao sam ponekad (retko) sa starim SE K800, ali od kad imam Samsung Jet nemam problema sa dostupnošću na 3G (iako preferiram SE).
[ drvac @ 11.11.2010. 22:08 ] @
Generalno ja taj problem imam samo u Zemunu, inace bilo gde drugde nisam primeio . Kazem u samoj telenor prodavnici u Zemunu u Glavnoj ulici su mi rekli da imaju problema i da drzim telefon u GSM modu.