[ miki_it @ 09.11.2010. 20:47 ] @
molim vas za pomoc ko moze da mi pomogne kupio sam dm500s pocetnik sam u ovome moze li mi neko objasniti kako mogu da gledam zatvorene nase kanale hvala unapred
[ juann @ 09.11.2010. 22:09 ] @
Miki druže ukratko, možeš gledati kupovinom legalne pretplate, na recimo Total Tv, preko c*, i preko offline emulatora (trenutno radi Bulsat u kome se nalazi nekoliko kanala iz Srbije i par titlovanih kao što su Discovery, Nat geo, HBO...). Malo pročitaj po forumu šta se sve piše i biće ti puno jasnije. :)
[ dragancce @ 10.11.2010. 11:10 ] @
Poslah ti privatnu poruku
[ Zeusplus @ 10.11.2010. 11:46 ] @
Posto si pocetnik, procitaj upustva kako treba rukovati sa Dreamboxom http://www.elitesecurity.org/t69183-Dreambox-uputstva-DM a posto tvoje pitanje se odnosi kako gledati nase kanale to mozes legalno uzeti karticu kao sto ti je vec i odgovoreno a moze i CS, a za to ti treba stalna internet veza a i pretplata za neki od servera.
[ janponican @ 11.11.2010. 20:14 ] @
...opet zamajavanje. Za CS, ne mora i nemoj nikom plaćati pretplatu ali ti treba malo truda da dodješ do peer-ova sa kojima ćeš razmenjivati svoju liniju u zavisnosti od emu-a (D, G ili C liniju). A ukoliko imaš neku originalnu sat-karticu za razmenu, onda si na "konju". Google-aj i potraži cardsharing forume.
pozz
[ igor-ch @ 12.11.2010. 17:42 ] @
Citat:
janponican: ...opet zamajavanje. Za CS, ne mora i nemoj nikom plaćati pretplatu ali ti treba malo truda da dodješ do peer-ova sa kojima ćeš razmenjivati svoju liniju u zavisnosti od emu-a (D, G ili C liniju). A ukoliko imaš neku originalnu sat-karticu za razmenu, onda si na "konju". Google-aj i potraži cardsharing forume.
pozz


A zar moze tu karticu negde besplatno da nadje? I sta se na kraju vise isplati: placati 100€ godisnje za CS ili duplo vise za karticu?