[ 3way @ 10.11.2010. 21:40 ] @
Posle Instant Search evo ga i Preview.
Pored rezultata stoji slicica lupe i na mouseover otvara se 'screenshot' sajta.
Koliko me IS smara, IP mi savrseno odgovara. Odlicno za pronalazenje sajtova koje ste videli, a zaboravili ste bookmark...
[ madcama @ 10.11.2010. 21:54 ] @
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/189/
Radi i sa yahoom i sa googlom i sa bingom.
[ 3way @ 10.11.2010. 21:55 ] @
Pa nema sta da radi ili ne radi, ovo dolazi sa Gugla, nije addon :)
[ Shadowed @ 10.11.2010. 22:48 ] @
Lepo pise da radi i sa yahoo-om i bing-om pored google-a.
[ 3way @ 10.11.2010. 22:55 ] @
Mislim da se nismo razumeli: http://www.google.com/landing/instantpreviews/
[ madcama @ 10.11.2010. 23:04 ] @
Citat:

Jesmo se razumeli, ali ja sam samo hteo da indirektno ukazem da ima i bolja alatka od googlovih rupa na saksiji.
[ 3way @ 10.11.2010. 23:14 ] @
Aha :)
Onda ok :)
[ enthusy @ 11.11.2010. 04:38 ] @
Nije pomenuto još da Instant Preview možete uključiti i isključiti klikom na sličicu lupe ili klikom na bilo koji deo nelinkovanog teksta u okviru rezultata pretrage.
[ djyova @ 11.11.2010. 10:32 ] @
Meni se ne svidja. Kao usotalom ni instant search, ni onaj levi panel, al sto se ti ce bar ovog poslednjeg, tu bar skripta resava problem. Posebno iritantno mi je sto je ubacen i sistem "sugestije", pa se desava da kada nesto brzo kucas i udaris enter, tek tada vidis da ti je google sam promenio upit i da si dobio pogresne rezultate. Slazem se da po nekad moze sve ovo biti korisno, ali sam ja uvek za to da se ostavi mogucnost onima koji to ne zele, da mogu da iskljuce nezeljene opcije.
[ notnowjohn @ 11.11.2010. 14:30 ] @
Pa kada lupis enter trazi ono sto si ukucao (crna slova), a strelica na levo siva pretvara u crna sto ce reci posle entera trazi ono sto je sugestirano. Kako to kod tebe tako... ?
Ok su funkcije koje google nudi. Narocito je super to sto nista nije nametnuto (jedino onaj nesretni baz) i definisano kao moras da koristis, sve mozes da iskljucis ako ti se nesvidja.

E da, zanimljivo mi je to sto je na slicici uokviren deo koji sadrzi reci koje trazis.