[ Machiavelli... @ 23.11.2010. 17:11 ] @
Pa evo uzeh Galaxy S, rekli su mi da imam 30 dana ako nesto nije u redu da ga zamenim.

1. Startovao sam GPS nema signala 10-ak minuta, zatim sam cekirao da koristi WiFi i mobile da mu pomognu i radi, poprilicno precizno. Kako god da radi, dok mi precizno odredjuje lokaciju. Skinuo sam i neki GPS Test gde nalazi po nekih max 6 satelita i poveze se na max 5, uglavnom 3. Moguce da ce sa 2.2 da to bude poboljsano.

2. Ne mogu da verujem da nema Google Chrome za Android koji moze da sinhronizuje Bookmarks! Nisam mogao da verujem! Ja sam telefon i planirao da uzmem zbog dobre sinhronizacije sa Google-om.

3. Kvalitet slike i videa je poprilicno bezveze, ali nisam bolje ni ocekicao niti je nesto posebno bolje na ostalim telefonima.

4. Brz je neverovatno!

5. Ugasaio mi se 2 puta bez razloga, sam samcijat.

6. Ne postoji dobar SSH client, nasao sam samo connect bot i neki njegov morh, koji ne podrzavaju landscape mode!?

7. Ekran mu je kao na reklami, VRH.

8. Nema nesto posebno free igrica na marketu.

9. Ne mogu da nadjem dobar .doc viewer.

Eto to je moje misljenje, samo nemojte da se protumaci kao teorija zavere ili sta vec.

[ Miroslav Cvejić @ 23.11.2010. 17:42 ] @
Tebi u potpisu piše da ako neveruješ u sebe niko neće i posle onakve sopstvene kampanje prtiv SGS si ga kupio?

Respect!
[ Machiavelli... @ 23.11.2010. 18:06 ] @
Hteo sam Android telefon (imao sam G1) i jedini koji je dostojan paznje (bar meni na AT&T) je Captivate. Medjutim, kao sto sam i pre objasnio, da su se USA kupci zalili na veoma lose do neupotrebljive performanse GPS. S'obzirom da imam 30 dana da ga isprobam, uzeh ga.



[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 23.11.2010. 20:42 ] @
Citat:
Machiavelli...: 2. Ne mogu da verujem da nema Google Chrome za Android koji moze da sinhronizuje Bookmarks! Nisam mogao da verujem! Ja sam telefon i planirao da uzmem zbog dobre sinhronizacije sa Google-om.


Probaj ChromeMarks i PhoneMarks.
[ behemot78 @ 23.11.2010. 22:39 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Probaj ChromeMarks i PhoneMarks.
A za neke druge stvari (slanje linkova sa Chrome na telefon i sl) dobar je Google Chrome to Phone.


Citat:
Ne mogu da nadjem dobar .doc viewer.
Documents To Go, OfficeSuite, Quickoffice...