[ MP3MP3 @ 01.12.2010. 11:28 ] @
http://www.telenor.rs/sr/Priva...ko-toga-mozete-sa-jos-kredita/


POKLON KOJI SE NE PROPUŠTA
Posetite jedinstveni novogodišnji Moj Meni na broju *111# i spremite se za veliko praznično iznenađenje koje je Telenor priredio pripejd korisnicima! Nabavite novi Telenor pripejd paket ili dopunite kredit postojećeg pripejd broja u određenom iznosu i Telenor će vam pokloniti Telenor bonus dinare u vrednosti uplaćenog kredita! Minimalan iznos dopune koji treba da unesete da biste dobili bonus možete proveriti tako što ćete besplatno pozvati Moj meni *111# i izabrati opciju 1 - Moja ponuda. Novi pripejd korisnici neposredno po aktivaciji broja dobiće poklon u iznosu od 200 Telenor bonus dinara.

Napravite najbolji izbor uz pomoć jedinstvenog novogodišnjeg "Mog menija" i uživajte u opcijama koje su po vašem ukusu! Dovoljno je samo da pozovete *111# i praznična zabava može odmah da počne!
Taj novac možete da iskoristite za aktivaciju Telenor dodataka koji odgovaraju vašim potrebama, bilo da je reč o besplatnim razgovorima i minutima u Telenor mreži, povoljnim međunarodnim razgovorima, dodatnom SMS i MMS saobraćaju, udobnom surfovanju...

Iskoristite već sada specijalne pogodnosti koje pruža jedinstveni Telenorov novogodišnji Moj Meni, pričajte više i produbite veze sa svojim prijateljima tokom praznika, jer praznici tome i služe!



Moja ponuda
Pozovite odmah Moj Meni na broju *111# i odaberite opciju 1 - Moja ponuda. U okviru ove opcije videćete minimalnu vrednost dopune potrebne za dobijanje Telenor bonus dinara. Dopunite kredit u potrebnom iznosu i dobićete na poklon Telenor bonus dinare koje tokom narednih 7 dana možete da utrošite na Telenor dodatke koji najviše odgovaraju vašim potrebama.


10 puta više
Noćni razgovori
Vikend priča
Priča do ponoći
Međunarodni pozivi
SMS + MMS

10 puta više
Uložite malo, dobićete mnogo!

U okviru jedinstvenog novogodišnjeg Mog Menija na broju *111# uvećajte vaš kredit deset puta i iskoristite ga tokom narednih 7 dana na pozive, video pozive, MMS i SMS u Telenor mreži!


Noćni razgovori

Pričajte celog dana do ponoćio!

Pozovite novogodišnji Moj meni na broju *111# i kupite određeni broj besplatnih minuta u Telenor mreži koje tokom narednih 7 dana možete da utrošite na razgovore u periodu od 22 do 08h.

Vikend priča

Kad odmarate, razgovarajte!

Pozovite novogodišnji Moj meni na broju *111# i kupite određen broj besplatnih minuta u Telenor mreži koje možete da iskoristite tokom naredna 4 vikenda.


Priča do ponoći

Isplanirajte noćne izlaske do najsitnijih detalja!

Pozovite novogodišnji Moj meni na broju *111# i kupite određenu količinu minuta za razgovore u Telenor mreži, koje koristite od trenutka aktivacije pa do ponoći istog dana.
Međunarodni pozivi

Javite se i prijateljima u inostranstvu!

U sklopu Telenorove novogodišnje ponude, po ceni od samo 128 dinara sa pripadajućim porezima kupite Telenor dodatak koji vam omogućava da pozivate brojeve u inostranstvu po veoma povoljnim cenama (već od 3,4 dinara po minuti)! Usluga važi 30 dana od dana aktivacije.

SMS+MMS

Pošaljite svima poruke i razglednice!

Pozovite novogodišnji Moj meni na broju *111# i kupite određenu količinu SMS ili MMS poruka koje možete da iskoristite u nacionalnom saobraćaju, tokom 7 dana od dana aktivacije.


Telenor bonus dinari mogu da se iskoriste u roku od 7 dana od dana aktivacije SIM kartice, odnosno dopune kredita. Preostalo stanje Telenor bonus dinara proverava se pozivanjem besplatnog koda *121*10#

Akcija traje do 28.02.2011. godine. Prilikom aktivacije Telenor dodataka, naplata se prvo vrši Telenor bonus dinarima, a ukoliko nema dovoljno sredstava, ostatak će biti naplaćen sa vašeg glavnog pripejd računa. Ukoliko aktivirate više Telenor dodataka u isto vreme, prioritet u potrošnji je sledeći: Priča do ponoći, Moji vikendi, Noćni razgovori, SMS+MMS, 10 puta više.

[ MP3MP3 @ 01.12.2010. 12:08 ] @
Ovako ja svoju Telenor karticu ne koristim a ponude su jako skupe. Daleko skuplje nego predhodne opcije sa menija 111.
Bonus ublazava cene. Ovo su verovatno najnize cene jer ne koristim karticu, aktivnim korisnicima je predpostavljam skuplje.

* Moja ponuda, meni je uz dopunu od 200 dinara dobijam 200din 7 dana za telenor dodatke, prvo se trosi bonus.
* 10 puta vise, za 125din dobijam 1250 dinara za pozive, mms, sms u mrezi, traje 7 dana.
* SMS + MMS, za 125din 625 SMS ili MMS poruka nacionalni saobracaj 7 dana.
* Prica do ponoci, 30din dobija se 90min za razgovore u Telenor mrezi do ponoci tekuceg dana aktivacije.
* Medjunarodni razgovori
* Vikend prica


Zadnje dve opcije nisam nikako mogao da proverim jer mi 111 meni ne radi kako treba a povremeno posalju da ne mogu da mi prikazu zahtev jer u ovom trenutku ima previse zahteva.
[ milanpavke @ 01.12.2010. 14:30 ] @
Kod mene uopste ne radi *111#, samo sam jednom uspeo da otvorim glavni meni i to je bio kraj.
[ DR83 @ 01.12.2010. 14:53 ] @
^Papazjanija, previse svega (minuta, smsa ...) za ne male pare i za jos manje vremena (7 dana)?!?!
[ freeworld @ 01.12.2010. 16:56 ] @
Ovo je iz omiljenog broja za postpaid:Pozivi u okviru Telenor dodatka "Omiljeni broj" će se trošiti pre besplatnih minuta iz vašeg tarifnog paketa (ukoliko vaš paket uključuje besplatne minute).Sta znaci ovo?
[ Slobodan Milivojevic @ 01.12.2010. 17:17 ] @
To bi trebalo da znaci da razgovori sa omiljenim brojem nece trositi minute iz paketa.
[ freeworld @ 01.12.2010. 18:14 ] @
E to bi onda trebalo da bude bolja ponuda od mtsovog postpaida.
[ freeworld @ 02.12.2010. 15:59 ] @
Pitanje:npr uplatis 200 dinara i dobijes 200 telenor bonus dinara aktiviras sms mms i ostane ti 75 telenor bonus dinara,da li se uplatom jos 200 dinara dobijeni telenor bonus dinari sabiraju sa ostatkom (75) ili see ponistavaju?
[ owim @ 03.12.2010. 01:42 ] @
Moja Ponuda kaze: "za uplatu od x din dobijate jos toliko bonus dinara koje mozete da iskoristite za kupovinu dodataka na meniju 111 u narednih 7 dana" (valjda od dana uplate x din).

To znaci da bonus mogu da iskoristim za:
- 10 puta vise
- SMS+MMS
- Prica do ponoci
- vikend prica
- nocni razgovori
- medjunarodni pozivi

Medjutim, kada odaberem Tarifni dodaci, pise "aktivacija se naplacuje sa glavnog racuna". Zar Tarifni dodaci nisu "dodatak na meniju 111?" za koji vazi bonus?
[ agasoft @ 03.12.2010. 09:57 ] @
Tarifni dodaci i telenor dodaci nisu isti.
[ owim @ 03.12.2010. 15:51 ] @
^ Eh, nisam ni provalio. Nije li prekomplikovano? Cale je na Telenor mrezi pa me je pitao, video sam novi *111# meni i pogubio se. :)
[ cimer @ 10.12.2010. 11:26 ] @
od svega ponudjenog po meni jedino sto vredi je telenor dodatak vezan za sms na postpaid gde za 190 sa porezima mozes da saljes koliko hoces por ka svim mrezama i vazi mesec dana,ili na pre paid tarifni dodatak dodaj sms gde su cene kao i pre samo sto je porez ukljucen u cenu,znaci 50 sms po 49din,200sms po 149 ili 400sms po ceni od 279din i veze mesec dana od aktivacije
[ MP3MP3 @ 14.12.2010. 11:34 ] @
Ja imam PORUKE tarifu na kartici i pise da imam tarifne dodatke i dodaj sms i kao da mogu da aktiviram, ako nije greska.
Nisam aktivirao ali pise mogu u opcijama.

Ako Telenor dozvoli dodaj sms na tarifama to ce biti odlicno jer ce moci da se koristi odredjena kolicina SMS-a, a cena moze izaci i manje od 1 dinar (mislim na dodatke dodaj SMS 200 i 400).
[ agasoft @ 14.12.2010. 11:54 ] @
Ja ću u petak svakako probati, tad moram da tražim SMS rešenje.
Nigde ne piše da možeš, svi imaju opciju, a da li neko može i ko, videćemo.
[ MP3MP3 @ 14.12.2010. 14:43 ] @
Ako bude moglo onda je Telenor najbolje prepaid rešenje za SMS.
Verovatno ce moci ili makar na tarifi poruke.

Videcemo naravno, samo mi zanimljivo da vise ne postoje tarifni dodaci na njihovom sajtu.
Ta stranica vise ne postoji.

http://www.telenor.rs/?section=private&page=3460

Relzultat...

TRAŽENA STRANICA NE POSTOJI!
THE REQUESTED PAGE COULD NOT BE FOUND!


[ cimer @ 14.12.2010. 15:26 ] @
probajte pa javite dal moze da se aktivira tarifni dodatak sms,meni za sada nisu potrebni,ali kad mi budu potrebni probacu da aktiviram
[ Milan86 @ 14.12.2010. 16:40 ] @
Misija uspela, tarifni dodatak Dodaj SMS na tarifi Poruke uspešno aktiviran preko portala (preko menija nisam ni probao)!



EDIT: Obratite pažnju na ovo:



[ agasoft @ 14.12.2010. 17:04 ] @
Pa ovo mora da se zalije!!!
Sliku nne mogu da vidim, ali verujem na reč.
:)
Ali pazi, Telenor je od decembra postao prilično neozbiljan.
Na portalu stoji da je to za pakete koji se ukidaju, na sajtu su izbrisali
celu stranicu, a ti ladno aktivirao!!
Možda nešto opet na webu zvanično puste 18-20. decembra.
[ Milan86 @ 14.12.2010. 17:17 ] @
Pre mesec dana nisam mogao da aktiviram Dodaj SMS na tarifi poruke a sad ladno mogu Ko zna šta Telenor petlja...
[ MP3MP3 @ 14.12.2010. 17:29 ] @
Ako moze cekam MNP i prelazim na Telenor jer mi se ne menja opet broj.
Tarifni dodatak Telenor SMS 200 mi je vise nego savrsen.
[ freeworld @ 14.12.2010. 18:32 ] @
Cekamo 18 decembar pa ce da vidimo sta ce biti.
[ cimer @ 14.12.2010. 18:37 ] @
na postpaidu ima jos jaca ponuda,kopiram tekst
Pišite svima!

Ove godine čestitajte praznike rođacima, prijateljima, poznanicima... Zapravo, čestitajte svima čije kontakte čuvate u imeniku, jer SMS nikada nije bio ovako povoljan! U skladu sa vašim željama, Telenor dodatak "Dodaj poruke" učinili smo još atraktivnijim, kako bi ste mogli još više da uživate u razmeni poruka sa Vama dragim osobama.
Na Vašem broju nema aktivnih Telenor dodataka DODAJ PORUKE. Za aktivaciju izaberite Telenor dodatak iz padajuće liste i pritisnite dugme "Aktiviraj".



Razmenjujte nacionalne SMS poruke s vašim prijateljima koliko želite uz mesečnu pretplatu od 190,00 dinara.
* PDV i porez na upotrebu mobilnog telefona su uračunati u cenu.

sta reci,ko puno kucka sms-ove ovo je idealna stvar ;)
[ scylerx @ 15.12.2010. 04:30 ] @
Ograničenje je 1000 sms-ova, čisto da se zna. :)
[ cimer @ 15.12.2010. 12:29 ] @
Citat:
scylerx: Ograničenje je 1000 sms-ova, čisto da se zna. :)

ko posalje 1000 por za mesec dana svaka mu cast :)))))
[ freeworld @ 15.12.2010. 17:06 ] @
Dobro je za onog ko je na telenor postpaidu i ko sallje puno poruka.Inace za omiljeni broj i za vecernje razgovore je da se prvo trose minuti iz dodatka(znaci ne trose se minuti iz paketa),dok se u dodatku dodaj minute prvo trose minuti iz paketa a onda iz dodatka dok kod dodatka dodaj sms na sajtu pise ovako :''Korišćenjem Telenor dodatka „Dodaj poruke” ne trošite pripadajuće besplatne poruke iz odabranog tarifnog paketa. Nakon potrošenih besplatnih poruka iz tarifnog paketa trošićete poruke iz Telenor dodataka „Dodaj Poruke“.Za poruke i dalje nije jasno.Neznam dal je neko aktivirao,ako jeste neka napise da li postoji provera stanja za te minute i poruke.I da,sto se tice ogranicenja na 1000 sms\Min,bilo je u pocetku na sajtu,sada vise nigde ne pise.

[ cimer @ 15.12.2010. 17:46 ] @
toliko dodataka da se covek nadje u konfuziji,jos kako su to objasnili na sajtu milina jedna.Od silnih dodataka necu nijedan aktivirati,jer je stvarno dranje,a opet su uveli pricaj i kuckaj tako da mi se to najvise isplati
[ agasoft @ 15.12.2010. 18:41 ] @
Dranje jeste, ali dobro je da ima toliko dodataka.
:)
Ja imam jednu prostu računicu koju ću primenjivati.
Meni traže 300 dinara dopunu minimum, za još toliko bonus dinara za dodatke.
Daklem, ja dopunim npr, prvog u mesecu 300, dobijem tih 300 moje ne diram.
Te nedelje, od tog bonusa kupim SMS+ mms koji mi nude za 175 dinara.
Koji sat pred isticanje, sedmog dana, kupim još jednu tu promociju, 125
bonus dinara + 50 mojih realnih dinara.
Treće nedelje, kupim dodatak dodaj SMS 200, i ostaće meni mojih pedesetak
dinara za eventualne hitne pozive.
:)
Tako da za trista dinara mesečno, a možda skoro i dva meseca, ja sam
pronašao svoj put.
I nije strašno dranje, pošto sam u regularnim uslovima uplaćivao 200
mesečno.
:)

Koja je vaša matematika posle poskupljenja?
[ fanfon @ 15.12.2010. 20:17 ] @
Ja sam jos uvek na pripejdu, Tipi tarifa. Trosim izmedju 600 i 1000 din mesecno. Koji mi postpejd paket preporucujete?
[ freeworld @ 15.12.2010. 20:26 ] @
Zavisi zasta ti odu tih 600 do 1000 dinara?
[ cimer @ 15.12.2010. 20:27 ] @
evo kako ja smanjujem mesecni racun i to vec poodosta dug period,imam jedan telenor postpaid br 60min 60 sms svaki mesec,meni se javlja problem da budem s manjkom sms-a,minute u svako doba imam preko 100 (sto prenetih,sto dobijenih za tekuci mesec) i to mi je svaki mesec 320din sa svim porezima.e sad sto se tice sms-a menjam mts i telenor pre paid,sad na mts-u imam promociju za 49din skoro 5000sms-a koje vaze 7 dana,znaci 200din na mesecnom nivou+320 za post paid,izadje me 520din sa porezima sto je smesna cena,a poruke nema teorije da iskoristim.ukoliko koristim telenor pre paid planiram da aktiviram tar dodatak 200 sms-a koje mi vaze 30 dana od dana aktivacije sto ce mi biti sasvim dovoljno za mesec dana,a cena je 149din sa svim porezima.ukoliko mi i to ne bude dovoljno lepo na postpaid-u aktiviram 1000sms-a za 190din prema svim mrezama i ja sam svoje probleme sa poskupljenjima resio :)
tako da kako god da bude,od mene nece dobiti vise od 520din mesecno za koriscenje mob tel,racunica mi je prosta :)
zato sam i uzeo dual sim tel da ne moram da vucaram svaki put 2 tel sa sobom i problem je resen.toliko od mene
sto se tice tarifnog dodatka dodaj sms opet su izmenili na *111#,sada pise da su cene bez pdv-a,totalna konfuzija

[Ovu poruku je menjao cimer dana 16.12.2010. u 13:54 GMT+1]
[ cimer @ 15.12.2010. 20:30 ] @
Citat:
fanfon: Ja sam jos uvek na pripejdu, Tipi tarifa. Trosim izmedju 600 i 1000 din mesecno. Koji mi postpejd paket preporucujete?


ne znam samo koliko ti je pametno da predjes na mts postpaid pogotovo jer nikad neces znaci koliko si realno potrosio u tekucem mesecu,a plus jos nemas opciju da prenes min i poruke ako ti ostanu iz tekuceg meseca,tako da ti je moj savet ili vip postpaid ili telenor prenesi paketi (blagu prednost dajem telenoru zbog prenosa min).na telenoru provera min i poruka radi besprekorno,sad pozoves nekog ili posaljes por za max 5min ces videti realno stanje min i por
[ Slobodan Milivojevic @ 15.12.2010. 22:55 ] @
Citat:
fanfon: Ja sam jos uvek na pripejdu, Tipi tarifa. Trosim izmedju 600 i 1000 din mesecno. Koji mi postpejd paket preporucujete?


Ako trosis poruke: Telenor Start + dodaj poruke. Dobijas 1000 nacionalnih SMS poruka i povoljno tarifiranje poziva (na 1sec) za 382din sa porezima... A posle ukidanja PUMT-a bice 367din.

A mozes ako i razgovaras, neki Prenesi + poruke, ili cak prenesi plus 500 koji ce kostati 932din kad ukinu PUMT, sad je 1011din mesecno. Dobijas 500SMS + 500MB + 150 minuta nacionalnih, a kad potrosis te minute imas jod 500 dodatnih minuta ka Telenor mrezi.

Razmisli, vidi. Mislim da nema povoljnije opcije za SMS od ove Telenorove ponude (mada je blizu i 066 KT).
[ fanfon @ 16.12.2010. 17:40 ] @
Problem mi je sto vec 10 godina imam 064 broj koji svi znaju. Jel pocelo ono prebacivanje s jednog na drugog operatora uz zadrzavanje broja?
[ freeworld @ 16.12.2010. 18:07 ] @
Nije.Trebalo je od nove godine ali nece jos neko vreme.Pa ovako,ako ti ceo kredit ide na poruke bez pozivanja najbolje ti je ono sto ti je predlozio Sloba,Telenor start + poruke.Ako vec neces da menjas broj onda ti cak i bolje na bel sms jer ti je pretplata niza,342,2 din sa pdv bez pumpt(posle nove) sa 10 min u mrezi i 10 mms,isto 1000 poruka i jeftiniju poruku nakon 1000 potrosenih i 1 mb ako ti to nesto znaci.Ovo bi bila bolja ponuda od telenora da nije neazurnog stanja.Na mtsu imas i kontrolu troskova gde ono sto ne potrosis ostane ti za sledeci mesec i za nesto vecu pretplatu od 500 din imas 1000 dinara kredita a cena poruke je 0,78 dinara sa PDV-om.
[ fanfon @ 16.12.2010. 20:00 ] @
Sacekacu do kraja januara da vidim kako ce se stvari odvijati pa cu nesto izabrati. Ovako je bas skupo
[ MP3MP3 @ 17.12.2010. 15:22 ] @
Telenor tarifni dodaci ponovo vraceni i pise da su za prepaid korisnike, ne pise za koje pakete, verovatno za sve.

Evo linka, VIP i MTS nemaju nista slicno za SMS, ovo je fenomenalna ponuda, ok su promocije ali ovo ipak traje 30dana.

http://www.telenor.rs/?section=private&page=3460
[ agasoft @ 17.12.2010. 15:53 ] @
Bravo, ja danas kupio 400 poruka, nek se nađe za praznike u zamrzivaču, reko
sutra će da poskupe pa da ja požurim do marketa.
:)
Samo još da na prepaid portalu isprave ovo:
a.. U okviru tarifnog dodatka "Dodaj PORUKE" uključen je samo SMS saobraćaj
prema mrežama: 062, 063, 064 i 065 (ne uključuje posebne brojeve i
međunarodni saobraćaj).
a.. "Dodaj PORUKE" tarifni dodatak mogu uključiti korisnici tarifnih paketa:
Jedna cena, Moje vreme i Više priče.
Čista laž i neistina.
:
[ DR83 @ 17.12.2010. 20:58 ] @
E ako ovo zaista vazi za SVE prepaid pakete, onda je ponuda vise nego dobra.
[ MP3MP3 @ 17.12.2010. 21:26 ] @
Za koje tarifne pakete je omogućena usluga Telenor dodaci?
Tarifne dodatke je moguće aktivirati na svim aktuelnim pripejd tarifnim paketima.

http://www.telenor.rs/sr/Priva...fni-Dodaci/Pitanja-i-odgovori/


Eto dakle važi. Svaka čast. Ako mts ne ponudi nešto slično, vratiću se na telenor posle više godina, bilo sa mnp ili bez.
[ cimer @ 17.12.2010. 23:35 ] @
Citat:
milanpavke: U meniju *111# nema tarifnih dodataka, a na 9000 je bilo i do sada.
Sramota za mts sto nikakve sms pakete nema na pripejdu.


ima na meniju,kako nema,udji u ostalo,pa tarifni dodaci i tu imas....
[ cimer @ 17.12.2010. 23:38 ] @
Citat:
milanpavke: U meniju *111# nema tarifnih dodataka, a na 9000 je bilo i do sada.
Sramota za mts sto nikakve sms pakete nema na pripejdu.


ima na meniju,kako nema,udji u ostalo,pa tarifni dodaci i tu imas....
[ cimer @ 17.12.2010. 23:39 ] @
Citat:
milanpavke: U meniju *111# nema tarifnih dodataka, a na 9000 je bilo i do sada.
Sramota za mts sto nikakve sms pakete nema na pripejdu.


ima na meniju,kako nema,udji u ostalo,pa tarifni dodaci i tu imas....
[ milanpavke @ 17.12.2010. 23:44 ] @
Da... ali moglo je da bude kao posebna opcija kao i pre; ko ce ih pohvatati ;)
[ cimer @ 17.12.2010. 23:52 ] @
ma cuti bolje i ovako neg nikako ;)
[ milanpavke @ 18.12.2010. 00:03 ] @
Jeste, samo neka ne uvode neke nove "povoljnosti" za korisnike u vezi ovoga, mogu i ove da prodju ;)
Mada fali za sms, npr. od 1000 da bude nekih 450-500 dinara, i flat 700-800; kao i da moze da se aktivira vise puta mesecno.
[ Slobodan Milivojevic @ 18.12.2010. 02:32 ] @
U novo nastaloj situaciji i ovo je dobro, nemoj da se predomisle.
[ cimer @ 18.12.2010. 11:46 ] @
na nekoj temi sam pisao kako je moguce ustedeti izdatke na mesecnom nivou,to je jedino moguce koriscenjem 2 kartice i aktiviranjem promocija,ja vec vise od god dana ne dajem vise od 520din mesecno na mob tel,a imam toliko min i por da ne mogu da potrosim pa mi i propadaju,zato sam i uzeo tel sa 2 kartice sto se pokazalo kao dobra investicija ;)
[ DR83 @ 18.12.2010. 13:20 ] @
Citat:
MP3MP3:
Eto dakle važi. Svaka čast. Ako mts ne ponudi nešto slično, vratiću se na telenor posle više godina, bilo sa mnp ili bez.


Ma i mts ce se sigurno to da prekopira samo njima treba malo vise vremena da se dozovu a jos vise da sprovedu u delo ono sto su zamislili (a da to jos pride i funkcionise).
[ cimer @ 18.12.2010. 14:05 ] @
budimo realni,telenor je uvek bio jaci sa promocijama od mts-a,kad je mts znao da u prepaid-u da min u mrezi prema svim korisnicima?koliko ja znam nikad,nije da forsiram bilo kog operatera,ali za mene je telenor uvek bio korak ispred svih, i uvek su prvi izbacivali promocije pa onda ostali da bi ostali u trku sa njima.mozda je to i njihov medjusobni dogovor,jer bi onda ljudi aktivirali takve promocije za nekih 700din mesecno i mogli da pricaju do mile volje,a onda se postavlja pitanje dal bi se to operaterima isplatilo,pa naravno da ne bih.zato ljudi aktivirajte ono sto vam je potrebno kako bi ste smanjili svoje mesecne troskove,to je kombinacija koja uvek dobija
[ MP3MP3 @ 18.12.2010. 14:35 ] @
Što se mene tiče mts ima tu i tamo slične promocije sa Telenorom zadnjih meseci. Ali nema nikada nekoliko kao Telenor i dešava se da nema ničega ili budu skupe tipa uplati 500 itd.

Ali kod telenora su skuplje promocije, barem meni, čak mi budu povoljnije mts (kada ih ima) nego Telenor. Desilo se da mts karticu koristim a Telenor ne godinama i na Telenoru mi skuplje ponude od mts-a.
Ali zato Telenor ne prestaje sa promocijama.


Trenutno mi bolji Telenor zbog tarifnih dodataka koji su sada sa novim cenama paklena ušteda :-D.

Ne verujem da će mts da ima tarifne dodatke, telenor ih imao godinama pa mts nije za prepaid.

Hajmo na mts grupi na fejsu u diskusijama da trazimo dodatke... mozda ima efekta...

[Ovu poruku je menjao MP3MP3 dana 18.12.2010. u 23:49 GMT+1]
[ cimer @ 18.12.2010. 14:59 ] @
skuplje su jer ponude u najvecem br slucajeva zavise od toga koliko cesto dopunjavas br,ja npr imam 2 telenor prepaid-a koja max dopunjavam s 200din mesecno,desilo mi se u vise navrata da dobijem sledecu ponudu,dopunite kredit s 200 ili vise din i dobijate 1000min u mrezi i 1000sms-a prema svim mrezama i to mi vazi 30 dana od dopune,i sad pazi ista ponuda na 2 kartice nisam znao koju pre da koristim,u tim slucajevima telenor postpaid mi je sluzio samo za pozive prema drugim mrezama
sad je slucaj da su mi na jednoj kartici povecali ponudu pricaj i kuckaj nesto preko 100din cini mi se 150din i dobijam 450min u mrezi i 450 sms prema svim mrezama koje mi vaze 7 dana,to je realno skupo,na drugoj kartici i dalje mi je ista ponuda za 50din dobijam 150min u mrezi i 150 sms prema svim mrezama i vaze 7 dana,to je ok ponuda.
sto se tice mts-a trenutno mi je aktuelna promocija vezana za sms za 49din dobijam 4900sms-a prema svim mrezama,vazi 7 dana od aktivacije,e sad moje pitanje je dokle traje ta promocija jer na toj kartici imam 100din kredita pa da iskoristim ovu promociju dok je ne ukinu?
pronasao sam,promocija traje do 20.12
sto se sms-a tice,pomoc ce svakako biti tarifni dodatak dodaj sms na telenoru gde kuckadzije mogu dosta da ustede,a i kupovina dodatka traje 30dana od aktivacije ili dok ga korisnik ne potrosi

[Ovu poruku je menjao cimer dana 18.12.2010. u 16:27 GMT+1]
[ Horvat @ 18.12.2010. 16:10 ] @
cini mi se da niko nije pomenuo
pozivanjem *121*10# se dobija uvid koliko vam je bonus dinara preostalo,kao i do kada vazi

bonus dinari se sabirajum, kao i poruke (i pomera se datum, da li se skrese "stari bonus", ukoliko ostane od istog, nakon isteka prvobitnog datuma, ne znam, nagadjam da ne)
[ DR83 @ 18.12.2010. 23:02 ] @
^Sve telenorove dobre promocije nisu ispod 200 din. A sad davati 200 din svakih 7 dana ...
Trenutno mtsova sms manija za 49 din radi posao.

^I nije bas tacno da telenor uskladjuje ponude sa tim koliko cesto i u kom iznosu dopunjavate kredit.
[ fanfon @ 19.12.2010. 11:04 ] @
Kako 49 kad je 199din?
[ freeworld @ 19.12.2010. 11:36 ] @
Nekom 49,nekom 99,nekom 149 a nekom 199,cuo sam da je nekom i 999 :D.Kod telenora je dobro sto se dobija bonus u visini uplacenog kredita,tako da kredit mozete da gomilate,a bonus koji ionako vazi samo 7 dana trosite,agasoft je to objasnjavao,uplatis 200 aktiviras 625 sms\mms i trosis 7 dana za 125 din bonusa,negde pred kraj aktiviras jos jednom 625 sms\mms potrosis 75 bonus i 50 din regularnog kredita i ti za 50 dinara kredita dobijas 1300\sms\mms za 13,14 dana.Dobro je sto se dobija ovaj bonus kredit,nekako mi se cini da je to ono sto ce da ukinu posle 28 02 2011.
[ DR83 @ 24.12.2010. 11:53 ] @
Pazite da se ne zeznete kada birate Telenor dodatak 10 puta vise i sms+mms, za prvi dobijate sms-e samo u Telenor mrezi, a za drugi u DOMACEM saobracaju.
[ MP3MP3 @ 24.12.2010. 12:22 ] @
Tako je već odavno. 10 puta više je uvek bila promocija samo za Telenor mrežu.

Bravo za telenor još jednom što pored tarifnih dodataka imaju promocije.
Mts ništa od navedenog, drugi minuti sa dž je smešno i besmisleno za prepaid.
[ DR83 @ 24.12.2010. 21:35 ] @
Citat:
MP3MP3: Tako je već odavno. 10 puta više je uvek bila promocija samo za Telenor mrežu.


Ne znam, drug mi rece zamalo da se zezne i previdi razliku.

A i mts ce dati verovatno neke promocije samo mnogo sporo reaguju ...
[ DR83 @ 05.01.2011. 20:49 ] @
Citat:
Dragi korisnice,

pri slanju SMS poruka prvo trosite poruke iz dodatka "SMS+MMS" a nakon potrosenih poruka ili isteka usluge trosite poruke iz dodatka "Dodaj SMS".Prioritet u potrosnji je ovim redom bez obzira koji dodatak ste prvo aktivirali.

Srdacan pozdrav,


Kontakt Centar
Telenor d.o.o
tel: +381 63 9000
fax:+381 63 9001
e-mail: [email protected]
[ milanpavke @ 18.01.2011. 13:20 ] @
Ali zato se prvo trose poruke iz tarifnog dodatka, pa onda iz 10 puta vise. I onda treba svakih 7 dana da uplatis 175+175 dinara (a ni tada naravno nemas pozive ka drugim mrezama), ne znam da li neko ima manju ponudu ali ima i mnogo vecih...
Tako da je mix promocija bila daleko bolja od ove; koja je uz to i vrlo komplikovana i "prosecnom korisniku" ne pada na pamet da analizira njihove silne opcije i kodove na *111# i *121#.
Naravno ima i besplatan bonus, ali treba stalno da uplacujes bez obzira da li vec imas na racunu. A desilo se bas taj dan kad mi je trebala dopuna, da nigde ne rade u kraju gde zivim...

[Ovu poruku je menjao milanpavke dana 18.01.2011. u 14:30 GMT+1]
[ MP3MP3 @ 18.01.2011. 13:46 ] @
I ja sam razmišljao o tome, prosečni korisnici stvarno ne mogu da se snađu uz tolike ponude.

Ali opet bolje da ima više opcija nego ni jedna kao kod MTS-a.

Što se tiče 10x veći kredit meni je ponuda 125din.
SMS/MMS mi 125din 7 dana. Ja sam to iskorisio od bonusa tako da me ništa ne košta, MMS-ovao sam non stop i snimao govorne poruke dužine 2min i staju u mms. Super stvar.

Od regularnog kredita ću uzeti dodaj SMS i super.
Ponude jesu skupe ali opet dobro je što ima bonusa zbog kog izađu promocije džabe ili povoljno.
[ DR83 @ 18.01.2011. 15:09 ] @
Pa to i jesu navlakuse gde prosecan korisnik ne moze da se snadje i ukaci svaku caku.

Ali i to sto moras stalno da uplacujes nije ogroman problem jer ti te pare ostaju za kasnije, a tipkas i pricas prakticno za dz.

Bilo bi bolje da razgovori nisu ograniceni samo na telenor mrezu ali sta je tu je.

Jos jedna dobra stvar je sto za ove razgovore prica do ponoci, vikend prica i sl. ne naplacuju uspostavu veze.

[ freeworld @ 29.01.2011. 19:56 ] @
Da li od moje ponude zavisi koliko ces da dobijas i ponude za 10 puta vise,sms+mms itd.Kod mene i na jednoj i na drugoj kartici moja ponuda je 200 din,al na jednoj dobijam 625 sms\mms za 125 din i 90 min za 30 din u prici do ponoci,a na drugoj 1000 sms\mms za 200 din i 120 min za 40 din do ponoci.E sad,mom drugu je moja ponuda 800 din a nisam ga pitao za ostale,e sad ako mu ostale ponude prate moju ponudu onda mu je moj meni beskoristan jer lik ne posalje stotinak poruka mesecno i ne obavi mozda do 10 poziva.
[ MP3MP3 @ 29.01.2011. 21:06 ] @
Čudno da takva ponuda ako ne troši toliko.
Zanimljivo. Ne bih rekao da Telenor greši.

Najčešća ponuda je 200din za MOJA PONUDA
a SMS+MMS je 200 bonus dinara najčešće (meni 125 din).


Trebalo bi da zavisi od potrošnje jer ne bi imalo smisla.

[ DR83 @ 29.01.2011. 22:02 ] @
Izgleda da je svima minimalna MOJA PONUDA 200 din.
[ freeworld @ 30.01.2011. 11:23 ] @
Ja mislim da to ima veze i sa koriscenjem kartice,pitao sam juce isto tako jednog komsiju,on ima broj vise od 10 godina i njemu je moja ponuda neverovatnih 1500 dinara,a covek za ceo mesec ne potrosi 1000 i to samo za zvanje,sms ne koristi.10 puta vise mu je za 700 din da dobije 7000 dinara u telenoru.Ja mislim da sto su starije kartice i aktivnije koriscene to je ponuda veca i to mnogo veca.Kod druga je inace sms ponuda nesto kao 450 din za 2000 sms.U svakom slucaju ponude su previse jake i neupotrebljive za oboje.Naravno moj drugar koji uopste nije znao za moj meni i za tarifne dodatke sada bar zna za ovo drugo i tu ce da ustedi kupovinom poruka na mesecnom nivou a do sada je placao poruku 4 din i stalno je bilo ono e brate nemam vise kredita za :).
[ DR83 @ 30.01.2011. 14:00 ] @
Ma vec sam pisao, taj njihov sablon je tesko dokuciti.

Malo je apsurdno da ja, koji sam u poslednje vreme na svakih par dana uplacivao po 200din kredita i onaj ko isti nije dopunjavao mesecima imamo istu ponudu.

[Ovu poruku je menjao DR83 dana 30.01.2011. u 19:30 GMT+1]
[ MP3MP3 @ 30.01.2011. 14:10 ] @
Pa šta ja znam, ljudi često slažu ili ne znaju tačno koliko troše.
Moj prijatelj nije ni bio svestan koliko troši kredit dok se nije registrovao na telenor portal. Bukvalno troši 600-1000din mesečno na promocije i slično ali nema utisak da toliko troši naravno dok nije video.

Promocije su mu nešto skuplje nego meni ne drastično. Ja trošim do 300din.


Tako da ako bih slušao njegovu priču mislio bih da je greška a zapravo nije.
Ne kažem da vaši prijatelji lažu ali verovatno nisu svesni potrošnje, ne poričem ni da Telenor greši...

[Ovu poruku je menjao MP3MP3 dana 30.01.2011. u 15:21 GMT+1]
[ freeworld @ 30.01.2011. 17:03 ] @
Citat:
MP3MP3: Pa šta ja znam, ljudi često slažu ili ne znaju tačno koliko troše.
Moj prijatelj nije ni bio svestan koliko troši kredit dok se nije registrovao na telenor portal. Bukvalno troši 600-1000din mesečno na promocije i slično ali nema utisak da toliko troši naravno dok nije video.

Promocije su mu nešto skuplje nego meni ne drastično. Ja trošim do 300din.


Tako da ako bih slušao njegovu priču mislio bih da je greška a zapravo nije.
Ne kažem da vaši prijatelji lažu ali verovatno nisu svesni potrošnje, ne poričem ni da Telenor greši...

[Ovu poruku je menjao MP3MP3 dana 30.01.2011. u 15:21 GMT+1]


Ma znas kako,poznajem coveka,u sustini moze da pogresi,mozda trosi i vise,ima 60 godina,znam da na poruke nista ne trosi,niti mms,niti vas,samo zvanje a znam ni da nije toliko imucan da trosi 3,4 hiljade na zvanje,mozda i potrosi 1500 mesecno a nekad i manje od 1000 al prosecno tu je,u svakom slucaju je mnogo,ponuda nije isplativa.Drugi primer,drugarica,ona je pre slala nenormalno poruke,pozivi vrlo malo,gotovo da nije zvala i ona i tada i sada ima ponudu za 700,800 dinara iako sada trosi drasticno manje mozda 100 do 200 poruka za mesec dana.Ono nasta ciljam je da oni povecaju ponudu ali je ne vrate na 200 dinara ako ne trosis ili tako nesto.Znaci dugogodisnjim aktivnim korisnicima moj meni je gotovo neupotrebljiv,bar vecinom.Ja se ne zalim,meni je na obe kartice ekstra,200 din moja ponuda,cak i na kartici koju sam kupio oktobra 2009 dobijam jeftiniju ponudu nego na ovoj novoj koju sam kupio pre nekih 15 dana,625 sms\mms za 125 din.
[ agasoft @ 30.01.2011. 17:38 ] @
Nije to baš ni tako.
Moj tast ima Telenor broj deset godina, i moja ponuda mu je za sto dinara.
I koristi sam taj broj bez gašenja.
Daklem, ja lično mislim da se ovde radi o vađenju proseka potrošnje u
proteklih 6 meseci-godinu dana, pošto on koristi telefon gotovo samo za
primanje poziva, i pošalje deset petnaest poruka mesečno.
[ freeworld @ 31.01.2011. 14:53 ] @
100 Dinara?ja mislim da je minimalna moja ponuda 200 dinara.Ja na jednoj kartici nisam slao poruke pa jedno 7 meseci,jedino sto sam slao kredit,dok je bio stari moj meni nista se nije menjalo pa i sad dok je novi.
[ agasoft @ 31.01.2011. 15:22 ] @
Da, a SMS+mms mu je za 75 dinara.
[ freeworld @ 31.01.2011. 19:25 ] @
Znaci to mu dodje minimalna ponuda,pitanje je koliko bi mu to trajalo kada bi poceo da koristi nesto iz mog menija.
[ agasoft @ 31.01.2011. 20:09 ] @
pa do sad je iskoristio tri paketa poruka za dva meseca.
[ MP3MP3 @ 17.02.2011. 12:41 ] @
Poceo Telenor sa slanjem pricaj i kuckaj ponude nezavisno od *111# menija.
Ponude su Xdinara=Xminuta+Xporuka za 7dana. Aktivira se SMS-om PIK na 1111.

Evo i meni stiglo 100min+100SMS = 100din a mogu da ih iskoristim 7dana.
Aktivacija kao i svima PIK na 1111. Bravo za telenor, osim menija ima i ovo i tarifne dodatke. Sada im je prepaid ubedljivo najbolji.


SMS ka svim mrezama, pozivi ka Telenor mrezi.
[ milanpavke @ 17.02.2011. 17:45 ] @
I ja sam dobio za 250 dinara.
Sta je tu dobro ako poruke vaze samo 7 dana, ili se mozda sabiraju sa tarifnim dodatkom?!
[ DR83 @ 18.02.2011. 15:43 ] @
Takodje, za 250 din. Povecavaju minimum. Ccc.
[ freeworld @ 26.02.2011. 12:34 ] @
Priblizava se 28 februar.Juce uplatio kredit i dobio bonus koji ne vazi 7 dana nego do 28 februara sto znaci da ce bonus dinare da izbace iz ponude a mozda ce i sve ponude iz moj meni da izbace.
[ cimer @ 26.02.2011. 13:14 ] @
sto se mene tice neka ih i izbace i nek nam vrate mnogo povoljniju ponudu pricaj i kuckaj,i ovako nista iz tog menija nisam aktivirao,jedino tarifni dodatak dodaj 200 sms-a,sto ne spada u taj meny,ostalo fala dovidjenja
[ freeworld @ 26.02.2011. 13:27 ] @
Ja jesam,od polovine januara sam uplacivao po 200 din,kredit na racunu sam ostavljao a trosio na telenor bonus od koga sam aktivirao sms i mms a kada sam skupio 1190 dinara aktivirao sam 2 gb interneta koji koristim na kompu :).

I da,svi oni kojima treba sms najbolje bi bilo da su gomilali osnovni kredit i trosili bonus dinare na aktivaciju sms\mms a kad prodje ova akcija za neki dan onda aktiviraju nekoliko mesecnih tarifnih dodatak po zelji.Ipak je to od 1 decembra do 28 februara nekih 13 nedelja i minimum 2600 dinara kredita koji se gomila i koristi u narednom periodu.Ako se sve to koristi na sms 400 to je skoro 8 meseci dopisivanja za te pare.
[ cimer @ 26.02.2011. 13:45 ] @
ok ko ima para,isplatilo bi mu se,a ko nema njemu dobro dodje i dodaj sms 200 :)
ni tih 200 por mesecno ne potrosim hihiihihih
[ Slobodan Milivojevic @ 26.02.2011. 14:45 ] @
Pa ne znam da li ima povoljnije varijante od sms dodataka na prepaidu od telenora...
[ freeworld @ 26.02.2011. 15:30 ] @
Pa na pripaidu nema,ako saljes do 400,500 poruka mesecno,mislio sam na tarifne dodatke,ne i na meni 111.
[ freeworld @ 01.03.2011. 16:36 ] @
Zavrsi se i ova promocija,sta sad ?
[ MP3MP3 @ 01.03.2011. 16:49 ] @
Šalju svima pričaj i kuckaj za određenu sumu.
Ja imam 100min i 100poruka za sto dinara 7 dana.
Ta ponuda ne stoji na meniju. Takođe ima tarifnih dodataka za razliku od mts-a i vip-a.

Pričaj i kuckaj se aktivira sa PIK na 1111, besplatno. Ako ne znaš koja ti ponuda pošalji Rik ili nešto pogrešno i odgovoriće da dobiješ xx minuta pošalji... :-D. Lukava fora.

Neki nemaju tu Pričaj i kuckaj ponudu.



Sve u svemu meni je bio odličan, sada je kao pauza, ništa strašno, mts ponekad mesecima nema promocija.
Mislim da će biti minimum dve.
[ MP3MP3 @ 06.04.2011. 09:33 ] @
Prapaid : Umesto da ukucam *121*1# i proverim koliko mi ostalo poruka na dodatku na prepaidu, ukucam *121*10# i izađe poruka "Trenutno stanje Telenor bodova 0,00. Možete ih koristiti do - "

Kodovi na *121# su puni ali ih znam sve jer sam koristio novogodišnji meni, ovo nije bilo na 10. Verovatno spremaju neku promociju gde ima bodova a mi koristima šta želimo (Vip smart princip).
Ili nešto je nešto drugo u pitanju ?
[ agasoft @ 06.04.2011. 09:56 ] @
To je bio kod za telenor bonus dinare, koji su sad preinačeni u bodove.
[ MP3MP3 @ 06.04.2011. 21:10 ] @
Citat:
agasoft: To je bio kod za telenor bonus dinare, koji su sad preinačeni u bodove.


Da zaboravio sam da je to bilo za bonus dinare.
Sada se promenilo sada piše 0 boda a pisalo 0,00.
Što znači da rade na nečemu. Ako bude promocija sa bodovima koji se kupuje biće odlično.
[ komsijakaraburma @ 24.05.2011. 10:21 ] @
Telenor je pustio kul promociju za pripejd...za 200 din možete izabrati 500 min u mreži i 500 smsova, ili 500 min i 50 MB, ili 500 smsova i 50 MB. Samo prvo mora da se pošalje *111# i bira se jedna od opcija "pričaj i kuckaj“ „pričaj i surfuj“ i „kuckaj i surfuj“. ima opis na http://www.telenor.rs/sr/O-Tel...nike-na-servisu-Moj-meni/?pn=1
[ MP3MP3 @ 24.05.2011. 14:19 ] @
Znamo za to i pričali smo u temi ispod ove o tome.
Dobre ponude. E sada je pitanje ko je i da li je zadovoljan cenom. Meni su po 50din ponude pa sam zadovoljan.