[ srdjanm3 @ 03.12.2010. 07:37 ] @
Pozdrav,

da li neko mozda ima pomenutu kameru ili neku slicnu pa ako moze da mi da odgovor na pitanje.

Kamera ima opciju da prikazuje datum i vreme kad pustim playback na njoj (tako stoji i u uputstvu i na netu)...

"Date and Time
The camcorder records date and time codes onto your clips by default and you can choose to display this information or not during playback."

I to sam nasao kako i sta...

MEdjutim hocu da vidim datum kad pustam snimak na kompjuteru, dvd-u...etc...

Da li je moguce to nekako prikazati..

Hvala unapred.

Pozdrav
[ zhaki @ 03.12.2010. 16:28 ] @
Mislim da ne moze....ustvari sigurno ne....ja sam rucno upisivao vreme u pinnacle studio, otprilike na svakih 10 minuta cisto z\da znam kad je snimak napravljen....to je najbitnije kad snimas porodicne trenutke....kad radis spot ili neku montazu to je nebitno i suvisno
[ srdjanm3 @ 04.12.2010. 10:51 ] @
E hvala. I treba mi za porodicne snimke, da znam kad su napravljeni. U principu se vidi iz detalja fajla, ali ovako bi bilo bolje.

Hvala puno,

Pozdrav
[ deks007 @ 08.12.2010. 23:07 ] @
Postoji i tema vezano za ovo pa malo procesljaj ovaj forum . Pozdrav !
[ srdjanm3 @ 09.12.2010. 06:37 ] @
Pa verovatno nisam nasao dok sam pitao....ako postoji, mogao si neki link staviti, al ok...procesljacu

Pozdrav.
[ sonyman @ 09.12.2010. 09:22 ] @
Ta opcija je izuzetno nepotrebna, i ne, ne nemožeš videti datum kada pustš snimak na kompjuter, dvd...etc... (osim ako ne koristiš profesionalni program za obradu video materiala)



[ deks007 @ 10.12.2010. 00:05 ] @
http://www.elitesecurity.org/p...rch&SubmitType=Ovog+foruma
Imas gore pretragu pa ubacis naslov < Datum i vreme na snimku > i vidis sta ce ti izbaciti !
A koji to profesionalan program za obradu video materijala pokazuje na snimku vreme i datum ?
Procitaj teme i bice ti jasno sve i kako da ubacis ( datum ti je bitniji po meni ) . Pozdrav !
[ srdjanm3 @ 10.12.2010. 06:07 ] @
okay, hvala vam na pomoci.

Pozdrav