[ ArsenLupen @ 05.12.2010. 12:57 ] @
Na ove sa strane se skoro pa i navikao, ali sad se pojavile i ove iznad. Jel postoji nacin da se uklone? Koristim operu inace.






[ koska @ 05.12.2010. 14:00 ] @
Ne mozes da ih uklonis, ali mozes da koristis, na primer, dodatak za FireFox AdBlock Plus. Mislim da isti dodatak postoji i za Google Chrome. Za ostale browsere ne znam (za IE najverovatnije ne postoji)
[ djordje1979 @ 05.12.2010. 14:36 ] @
Evo ga:
http://userstyles.org/styles/15636
Instaliras Styles koji moze i na FF i na Chrome.
[ ArsenLupen @ 05.12.2010. 14:56 ] @
Znaci nema nade za Operu?
Koristio sam Chrome pre, ali sam se sad bas navikao. Mada me ove reklame nerviraju opako, tacno cu skinuti neki Chromium
[ ventura @ 05.12.2010. 14:57 ] @
Ne verujem da možeš jer ja plaćam godišnju pretplatu 20 dolara (zbog dodatnog prostora), pa opet imam reklame sa strane... Doduše nemam te reglame gore, ali ne verujem da je to zbog pretplate...
[ ArsenLupen @ 05.12.2010. 15:52 ] @
Instalirao sam SRWare Iron, ranije sam koristio Gchrome pa mi nije stran.

Citat:
djordje1979: Evo ga:
http://userstyles.org/styles/15636
Instaliras Styles koji moze i na FF i na Chrome.


Ovo radi posao za ove reklame sa strane, a za ove sto sam dobio danas ne. Cenim da je pitanje vremena kad ce i to resiti
[ ArsenLupen @ 05.12.2010. 17:10 ] @

Na kraju bice da sam ja nesto ukljucio u Labs, pa mi se pojavilo ovo iznad. Malopre mi je ponudio da postavim RSS i Atom feed da cirkulise na toj liniji, i na klik saznaj vise mi je ponudio da ga iskljucim.
[ enthusy @ 05.12.2010. 20:48 ] @
Ne mogu da verujem da niko ne zna da u Gmail-u isključi Web Clips :) Pa ljudi imate tab u Settings-u posvećen samo Web Clips-u. To su te "reklame iznad".

[att_img]

A što se tiče reklama sa desne strane, to vam Google neće isključiti osim ako ste korisnici plaćenih verzija Google Apps-a ili Verzije Education. Naravno, možete to sami isključiti raznim dodacima (ja lično ne vidim potrebu za tim, mada poštujem i to da je neko vidi).
[ ArsenLupen @ 05.12.2010. 21:02 ] @
E neka si ga objasnio, ja ne imah predstavu sta sam cackao

A da se izvadim, evo kako to ovde izgleda:


I secam se sad da sam ceprkao nesto za chat, i sad po nekom automatizmu ovi veb klipovi mi delovali kao varijanta da kad mi neko linkuje video da mogu da ga pokrenem direktno iz chata. I kad sam se vratio u postu, ono roto reklama ide iznad maila
[ rikelme @ 06.12.2010. 05:32 ] @
Imas na dnu stranice da izaberes basic HTML view. Sa njim neces imati reklama, ali ces izgubiti dosta funkcionalnosti.