[ publicso @ 12.12.2010. 13:38 ] @
http://publicso.com je sajt koji koji sam napravio sa idejom da bude photo sharing service sa nekim elementima koje poseduju social mreze, zbog koncepta bliskog korisnicima. Svrha sajta je deljenje fotografija sa ostatkom sveta na najlaksi moguci nacin. Sto se tehnicke strane tice Publicso poseduje plan dodavanja funkcionalnosti za dug period i naravno listu bug-ova koje treba ispraviti. Ovo je za sada da kazemo rana beta faza testiranja. Do sada najvece zamerke se odnose na dizajn, pa ako ima konstruktivnih predloga voleo bih da ih cujem.
[ publicso @ 03.08.2011. 13:43 ] @
E i niko nema nikakav komentar? to znaci da je glupo totalno ili je sve ok, pa ne treba komentarisati...
[ Milan Kragujevic @ 03.08.2011. 14:33 ] @
ne vidim svrhu...
pre svega jer je na engleskom...
a za srpsko "tržište"...
mislim da treba malo razraditi temu...
uzgred izgled sajta mi se nesviđa...
[ publicso @ 03.08.2011. 16:09 ] @
Citat:
uzgred izgled sajta mi se nesviđa...


e to je ono sto zelim da cujem, jednostavno nekako je potrebno dovojiti se od ovakvog izgleda, ali kuda, sta je to sto ti se konkretno nesvidja, kod izgleda?

ps. nije za trziste, jednostavno to je late night dump code... (i zasto nesto sto potice iz Srbije, na primer ne moze da se proda na neko strano trzise, npr. sa Engleskog govornog podrucja, moje misljenje je da nase proizvode treba
plasirati strancima, kako bi novac dolazio u Srbiju, a ne koristiti njihove... ali to je vec druga prica)

[Ovu poruku je menjao publicso dana 03.08.2011. u 17:19 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao publicso dana 03.08.2011. u 17:20 GMT+1]