[ mark007 @ 16.12.2010. 16:00 ] @
Pozdrav,

Danas sam dodao svoju karticu na moneybookers. U pitanju je Banca Intesa Internet kartica. E sad me interesuje, u transakcijama sam video da je obracunato 1.68e, da li da upisujem tu cifru pri verifikaciji ili da oduzmem onih 3% koje banka zadrzava u slucaju promene kursa. Upitanju je devizni racun u eurima. Sta vi mi mislite. Posto mi je nelogicno da su skinuli 1.6296. Ta cifra se dobije kad se oduzme 3% o kojima mnogi pricaju ovde na forumu. Javio sam se ovde jer ne bih zeleo da pogresim pa da cekam jos 24h. Hvala unapred. pozz
[ mark007 @ 16.12.2010. 17:02 ] @
Uspeo sam. Pozvao sam podrsku i rekli su mi tacan iznos. Ova tema moze da se obrise ili zakljuca. Pozz
[ misao @ 16.12.2010. 17:17 ] @
A tačan iznos je koji? 1.68, 1.629 ili neki treći? Jel' može da se izvuče neki zaključak koji će pomoći ostalima u tvojoj situaciji?
[ mark007 @ 16.12.2010. 18:00 ] @
Moze se izvuci zakljucak. Obavezno zovi call centar i ne opterecuj se matematikom. Tacan iznos je ispao 1.58. Pozz
[ Suns @ 27.12.2010. 01:47 ] @
Da ne bude zabune... uvek ispadne 1.58 meni kod RF banke je isti taj iznos bio, kao i kod drugara na Intezi...
[ Zoro67 @ 09.01.2011. 00:23 ] @
Nekada ni pozivom call centra banke Intesa nećete rešiti problem verifikacije. Pre dve godine imao sam isti problem i nazvao sam call centar i dali su mi pogrešan broj. Nikakvom logikom ne možete zaključiti kolika je ta cifra a imate prava samo tri puta da pokušate verifikaciju posle čega vam se kartica zaključava. Banka Intesa ima svoj sajt na kome možete proveriti svoje transakcije i tamo se vidi iznos koji je skinut, međutim potrebno je nekoliko dana da se taj iznos proknjiži i posle doga se vidi prava cifra koju zahteva Moneybookers. Znači, najbitnije je strpljenje, sačekati 3-5 dana da se iznos proknjiži i ta promena se vidi na https://online.bancaintesabeograd.com/Retail/default.aspx
.