[ ksrele @ 23.12.2010. 15:31 ] @
Citat:

Vladajuća većina protiv uvećanja PDV-a

Najavljeno povećanje PDV-a na cenu računara i hotelskih usluga od 18 odsto biće najverovatnije odloženo za dve godine ili će stopa PDV-a ostati na sadašnjih osam odsto do daljeg...
...
- Povećanje poreza na računare i računarsku opremu neće doprineti razvoju informatičkog sistema u Srbiji koji je još na niskim granama i ispod je svih evropskih, pa čak zemalja u okruženju - kaže Vladimir Ilić iz G17 plus.

Izvor: Blic

Eto, ja bih sada predlozio svim prodavcima IT opreme da smanje cene jer ce ljudi da pohrle da kupe racunare pre povecanja PDV-a.
Ako su pametni mogli bi nesto i da zarade...
[ ZanLepen @ 23.12.2010. 15:34 ] @
Lopovi hoće da zarade na deci i studentima i da dalje budemo it najnepismeniji
[ Danilo Cvjeticanin @ 23.12.2010. 15:56 ] @
Koliko vidim nije to jos nista definitivno! Jednostavno nas jos vise prave ludima pa nam kao odlazu, "verovatno" ce biti smanjeno!?
[ mr. ako @ 23.12.2010. 17:11 ] @
Pa deca do 7 godina kad se dogovaraju da igraju zmurke, to dogovore i utanace mnogo ozbiljnije od ovih j*bivetara u Vladi... Bice-nece, MFIN vuce na svoju stranu, pre toga MTID da misljenje da to ne treba raditi, ovi ih iskuliraju, sad "vecina" u Vladi kaze odlazemo, sledece ocekujem da ce Dinkic da zapreti izlaskom iz Vlade ako mu ne udovolje,... CIRKUS! -- ili da ne vredjam te vredne ljude u cirkusima... ovi su gomila j*ebivetara bez jasne ideja i cilja.


Poz,
Marko
[ VlaK @ 23.12.2010. 19:26 ] @
Prvo su se javili SPS i G17 da su protiv povećanja poreza na 18%. danas vidim i DS (barem njihova šefica poslaničke grupe) je protiv povećanja poreza. Od jednom nije niko za to povećanje. Pa ko ga onda predloži? Diana Dragutinović, a ona kao nije u stranci. Eeee rade nam šta hoće.
Izvinjavam se ako sam pominjanjem stranaka nekog uvredio.
[ BluesRocker @ 23.12.2010. 21:57 ] @
Citat:
VlaK: Izvinjavam se ako sam pominjanjem stranaka nekog uvredio.


Ti se ne vređaju lako.
[ Dera4eK @ 11.02.2011. 12:11 ] @
hhihihi skontali su da je ipak poskupljkenje hleba i struje od 14% bolja varijanta ............. mada i ova vest mi nije mnogo pomogla posto je proslo vec 10 godina od kada sam kupio svoj prvi comp i evo ga i dalje sluzi kao nov..... tako da ce kako stoje stvari mene to poskupljenje u svakom slucaju docekati :p