[ blilic2 @ 28.12.2010. 02:01 ] @
Imam kameru Panasonic DVC-60 za rame i uvijek sam koristio obične Panasonic kazete od 60 min i sve je bilo u redu, dok jednom nisam kupio (ovih nestalo) " neku Panasonic profi kazetu 63 min " i snimao s njom.
Nakon prebacivanja na pc vidim da ima isprekidanih djelova snimke.
Kupim opet istu običnu kazetu i tad problemi, nekad snima dvije tri kazete bez greške, a kad ubacim recimo četvrtu pojavi mi se na displeju oznaka ista kao da nema kazete u kameri, ali to bude nekad na pola kazete.(čudno jer ta oznaka pokaziva da nema kazete u kameri " crvena mala kazetica treperi ) i onda se to dešava mislim na preskakanje, a i neće da primi naredbu rec kad to treperi.
( snimka bude isprekidana bez zvuka, slike nekad samo prekine na trenutak zvuk ).
Kazete ne presnimavam nego kupujem nove?
Što mi je radit da li da probam s drugo vrstom kazete Sony, Maxell koja je najbolja po Vašem mišljenju jer ove očito nevaljaju, a nisu ni skupe!!!(ili ode kamera) Što se tiče glave nema isprekidanih linija ni naznaka da je otišla.
Snimam neke stvari gdje slika mora da valja, a za sad nema potrebe za većom klasom kamere mislim na HD.

Zahvaljujem unaprijed.
[ deks007 @ 30.12.2010. 15:04 ] @
Dali praktikujes da novu kasetu premotas napred nazad do kraja ? Meni su svojevremeno to savetovali . Pozdrav !
[ blilic2 @ 30.12.2010. 23:20 ] @
Nisam dosad to probao, mogu probat pa ću vidit da li radi.

Zahvaljujem.
[ blilic2 @ 12.02.2011. 12:15 ] @
Je u pravu si kad premotam radi bez greške zahvaljujem na pomoći.
[ deks007 @ 12.02.2011. 23:57 ] @
I snimljene kasete ako ih cuvas uvek premotas na pocetak i cuvas ih uspravno (traka je na donjem delu) . Nema na cemu ... Pozdrav !