[ marioz @ 06.01.2011. 19:44 ] @
Planiram da kupim fotoaparat ali ne znam koji.Za ovoliko para moze se naci mali milion modela:),pa me interesuju vase misljenje....Bitno mi je da pravi solidne slike i po slabijem svetlu i da ima li-ion bateriju..Hvala
[ Autobus @ 30.01.2011. 13:22 ] @
Planiraj da takav nikada ne kupis. Kada ti iscuri ugradjena baterija neces moci da je kupis u prodavnici kao sto ostali kupuju svoje AA baterije ili da iz dzepa izvadis rezervne. ( ove li - sta vec, kostaju kao gomila AA punjivih baterija ).

Za ove pare mozes uzeti Canon A1100 IS. Trosi 2AA. Ima opticko trazilo, 12mp, na zalost nema manuelna podesavanja... Za te pare nije los izbor...


Mada sve zavisi za sta bi ga ti koristio... Ako se neces previse udaljavati od utikaca onda mozes da kupis i sa takvom ugradjenom baterijom.
[ grozda @ 27.03.2011. 23:55 ] @
Ni te baterije vise nisu tako skupe. Sa druge srane Li-Ion baterije se puna 10x brze, nemaju efekat samopraznjenja kao AA ...

Ako je uslov baterija, uzmes neki IXUS
(Canon Ixus 105 IS + SDHC 4GB class4 + rezervna Li-Ion baterija NB-6L + Torbica Vanguard ISA 5A = 155 EUR !!!)

ako nadjes za tu cenu, ako ne, mozda Canon SX120 IS
[ mulaz @ 28.03.2011. 00:29 ] @
Ja inace imam canon sx210is, sa NB-5L baterijom, i nekoliko kineskih baterija sa ebaya (po 2usd/kom), i mogu da kaze da su otprilike ko 90% originalne, znaci relativno mala razlika u kapacitetu, a velika u ceni :)
[ Zort @ 15.06.2011. 21:53 ] @
Da ne otvaram novu temu, imam slican problem.
Hocu da kupim fotoaparat do 120 evra pa me interesuje sta je najbolje za te pare. Gledao sam na it svetu i na slicnim sajtovima ali ima previse modela a ne razumem se bas u fotoaparate. Treba mi samo fotoaparat, torbca i ostalo me ne interesuje.
Znaci sta ima da valja do 120 evra, sta je best buy za te pare???