[ bfilip @ 11.01.2011. 20:40 ] @
Duze vreme koristim hp ipaq 514 za sinhronizaciju podataka iz outlooka, activesync 4.5 i os windows mobile 6 standard. Do nedavno je sve radilo besprekorno ali ne znam iz kog razloga vise ne radi. Posle sinhronizacije sa racunarom 1 uradim sinhronizaciju sa racunarom 2 ali kad pokusam ponovo sinhronizaciju sa racunarom 1 telefon jednostavno ne prepoznaje racunar 1 tj tretira ga kao da sam prikljucio neki treci racunar i trazi setup proceduru iznova. Kad to uradim onda ne prepoznaje racunar 2 i sve tako u krug. Ima li neko ideju kako da ovo resim.
[ monkeyjob @ 09.02.2011. 14:16 ] @
ovo je i meni bio problem do pre 1.5godinu. Kad sam presao na Windows 7 sve radi savrseno, nikad nisam uspeo to da resim i dosta vremena sam prove na internetu trazeci resenje. Predji na Win7 to ti je najbolje. P.S. i ja imam HP514 vec skoro 4 godine i sve radi super. Na svim telefonima me je to zezalo, samo da znas da nije do telefona. Jedino da znas za taj telefon moras da instaliras onaj program za battery drain sa www.hp.com Ince super telefon.
[ bfilip @ 15.02.2011. 09:10 ] @
Ipak je do telefona. resetovao sam ipaq 514 na fabricko stanje i od tad vise nemam problema. hvala u svakom slucaju.