[ joco 77 @ 11.02.2011. 20:12 ] @
Pozdrav svima

Imam vec neko vrijeme Iphone i sada sam ga jailbreak-o inace verzija mi je Os 4.2.1 BB 6.15.00.
Svaki put kada ugasim telefon moram da restartujem sa kompjuterom. Sada sam cuo da se moze nesto da napravi da nemoram da resetujem sa kompjuterom.jeli zna neko nesto o tome.

Pozdrav Joca
[ Danilo Cvjeticanin @ 12.02.2011. 08:58 ] @
Na ovom forumu neces dobiti odgovore za jailbreak i unlock iphone-a.

procitaj pravila.

[ joco 77 @ 12.02.2011. 09:37 ] @
ok Hvala na odgovoru.

Pozdrav Joco
[ Hajderman @ 22.04.2011. 13:51 ] @
A zašto ne? Koliko sam upoznat JB je zakonom dozvoljen, a pravno je upitno i da li neko može da vam zabrani da uradite bilo kakvu modifikaciju na svom uređaju, uključujući i otključavanje vašeg uređaja ili razbijanje istog čekićem ako vam se prohte.

Na kraju krajeva - ispravite me ako grešim, ali suština, duh i ideja ovog sajta je razmena informacija i znanja iz različitih tehničkih oblasti, a ne pravne neetične peripetije (poput autorskih prava u softverskoj idustriji) kojima razvijene zemlje nastoje da održe tehnološki raskorak sa siromašnijim društvima poput našeg. Pitam se da li bi iko od vas vatrenih zagovornika anti-piratskih mera znao toliko o kompjuterima i informacionim tehnologijama da su mu bile dostupne samo zvanične verzije softvera koje se prodaju po paprenim cenama za naše ekonomske uslove. Dosta licemerja!
[ Komadant @ 25.04.2011. 19:56 ] @
Pre svega da pozdravim sve clanove foruma,imam jedno pitanje,msm da je ovo prava tema da postavim pitanje.
Da li je u Sjedinjenim Americkim Drzavama realna cena IPhone 4 kao sto pise na sajtu ispod,odnosno 199$?
Hvala.



http://store.apple.com/us/brow.../family/iphone?mco=MjEyNTI5NjY

[ bakara @ 25.04.2011. 21:25 ] @
Citat:
Komadant
Da li je u Sjedinjenim Americkim Drzavama realna cena IPhone 4 kao sto pise na sajtu ispod,odnosno 199$?
Hvala.



http://store.apple.com/us/brow.../family/iphone?mco=MjEyNTI5NjY

Jeste, ali uz dvogodisnji ugovor kao sto lepo pise.
[ Promiser @ 23.02.2012. 01:31 ] @
Citat:
joco 77: Pozdrav svima

Imam vec neko vrijeme Iphone i sada sam ga jailbreak-o inace verzija mi je Os 4.2.1 BB 6.15.00.
Svaki put kada ugasim telefon moram da restartujem sa kompjuterom. Sada sam cuo da se moze nesto da napravi da nemoram da resetujem sa kompjuterom.jeli zna neko nesto o tome.

Pozdrav Joca


Koliko vidim uradio si tethered jailbreak i zato telefon jedino mozes boot-ovati kada ga spojis na racunar.Trebas uraditi untethered jailbreak sa greenpois0n RC6.1 ili sa sn0wbreeze 2.9.1.