[ kimipile @ 12.02.2011. 11:56 ] @
Da li neko moze da mi kaze koju aplikaciju mogu da koristim za konvertovanje wav ekstenzije u video format?

I da je aplikacija free
[ calexx @ 12.02.2011. 15:12 ] @
Šta tačno hoćeš da uradiš pošto konverzija audio fajla u video fajl nije mnogo uobičajena?
[ kimipile @ 12.02.2011. 16:33 ] @
Ovako stoje stvari!

Skinuo san koncert koji je bio u flack formatu

Ja sam zatim nasao program koji ce mi konvertovati isti u wav, je sam opet nasao aplikaciju koja ce mi wav format konvertovati u dvd, s tim sto se svaki koji konvertuje u dvd placa licenca, a trial varijanta nece da pokrene konvertovanje

To je
[ calexx @ 12.02.2011. 18:35 ] @
Koncert je i dalje u audio formatu, konverzija iz flac u wav je skoro nebitna iz više razloga ... ali i dalje ne razumem konverziju u video format. Kakav video format i čemu bi to služilo? Jedino što mogu da povežem je da hoćeš da napraviš audio DVD (nije isto što i DVD-A) pa da taj koncert slušaš na DVD plejeru koji ne ume da svira wav ili flac. Koje si to programe probao?
[ kimipile @ 13.02.2011. 01:53 ] @
Ovako, ja sam hteo da doticni koncert skinem u nekom video formatu, avi-ju ili bilo kom drugom, ali sam na torentu kasno video da je u pitanju audio format!

Kasnije me je cela prica vukla kao wav formatu, i dobio sam to sto si ti meni rekao, dvd-a, da slusam ziku, ali ja sam hteo sliku

Nasao sam video format koncerta, pa sad mogu lako iz avi formata u dvd

Problem resen

Hvala puno