[ millancheOLE @ 27.02.2011. 14:57 ] @
U pitanju je firma cije je sediste u Nisu, ali imaju maloprodaju u Paracinu-Jakov Sistem D.O.O. Posto sam se vec opekao jednom losom kupovinom u odredjenoj firmi (cije ime ne bih da pominjem), interesuje me vase misljenje o tome kakva je firma? Ne bih da se sutradan zatvori pa da mi npr. garancija vise ne vazi i da nemam kome da se obratim, jer cu da kupim robu u vrednosti od nesto vise od 100e. Dakle, misljenja?

Unapred hvala.
[ geniuxx @ 27.02.2011. 14:59 ] @
Ja sam kupovao kod njih više puta (ovde u Nišu), i firma je OK - nisam imao nikakvih problema.
[ millancheOLE @ 27.02.2011. 15:01 ] @
Koliko dugo vec postoje? I kakvi su za servisiranje (ako nesto ne radi pa ima vracas uz garanciju)?
[ geniuxx @ 27.02.2011. 15:18 ] @
Prvi put sam nešto od njih kupio pre 4 godine, a postoje duže... Ovde imaju svoj servis, a nemam nikakva iskustva sa servisiranjem i reklamacijama, jer je sve što sam od njih kupovao (grafička, par HDD-a, RAM, web kamera, sitne džidžamidže...) bilo OK. I nisam čuo nikoga da se na njih žali. Btw., trenutno su najsnabdevenija firma u Nišu - Pakom je u milionskim dugovima, Comtel je pred pucanjem, Millhouse je puk'o...
[ millancheOLE @ 27.02.2011. 15:22 ] @
Znam... Pakom u svojoj ponudi ima smesne stvari, i to od svake komponente po 5-6 stavke... Smesno. A Jakov Sistem ima extra ponude, nisu ni mnogo skuplji od vecih radnji u Bg-u, pa mi se isplati da kupim jer bih ionako dao za postarinu za porudzbinu iz Bg-a. Ok, hvala ti.
[ joe @ 18.05.2011. 13:17 ] @
Stalno tamo kupujem a i svim mojim prijateljima savetujem da kupuju kod njih jer su stvarno profesionalni (sto je postalo retkost), imaju odlican izbor u radnji a ako nesto nemaju mogu da obezbede u najkracem roku po vrlo korektnim cenama (ovo pricam za radnju u Nisu u TC Zoni 3 na Bulevaru). Za prodavnicu u Paracinu ne mogu nista da kazem jer nikada nisam bio tamo, ali verujem da je ista prica kao i za prodavnicu u Nisu.